Představujeme novou kolekci běžeckých bot adidas

Značka adidas patří mezi nejlepší výrobce sportovního vybavení. Dokazuje to každý rok, když na trh uvádí nové kolekce sportovního vybavení a oblečení. Právě nyní jistě zaplesá srdce každého milovníka běhání, protože adidas představuje nové modely běžeckých bot – s nimi budete utíkat jako o závod, absolutně bez limitů. Jaké kousky jsou k mání?

Výběr předčil očekávání

V letošním roce představila značka hned několik modelů běžeckých bot, které svým provedením i designem předčily všechna očekávání. Při výrobě nových běžeckých bot byly použity nové technologie, které z běhání dělají luxusní požitek.

Jaké si vyberete vy?

Hned několik lahůdek přináší kolekce adidas adiZero. Designem i kvalitou vynikají běžecké boty adidas adiZero ace 6 m. Mají pro běhání maximálně přizpůsobený tvar. Jejich kvalitu zaručuje systém TORSION, který umožňuje chodidlu přirozený pohyb a současně chrání chodidlo a nárt před přílišným zkroucením a deformací. Systém při běhání pomáhá neustále stabilizovat střední část chodidla. Díky tomu zlepšuje zpevnění nohy. Systém také pomáhá nohám, aby se mohly krásně přizpůsobit povrchu, na kterém běžíte.

Z hlediska požitku z běhu jsou skvělé boty z kolekce adidas Boost. Jedním příkladem za všechny mohou být boty adidas response Boost w. Předností těchto bot je použití revoluční technologie odpružení, která poskytuje největší energetickou návratnost. Podrážka bot obsahuje tisíce energetických kapslí, ty se při došlapu stlačí a při odrazu vrátí stlačenou energii.

adidas adizero boston boost 5

Foto: adidas adizero boston boost 5

Běhání je tak maximálně efektivní. Další skvělé běžecké boty nabízí i kolekce adidas Supernova a adidas Adistar. Dobré je vědět, že některé modely bot jsou vybaveny i technologií adiPRENE. Její význam je v tom, že tlumí nárazy a tak šetří nohy i klouby. Boty mohou být vybaveny také technologií adiPRENE+, která podporuje odraz běžce.

S nákupem neotálejte

Pokud uvažujete o nákupu běžeckých bot, nyní je ten správný čas. Na vybrané modely se vztahují velmi výrazné slevy. Kde koupit? Jedině na a-mania.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno