Přemýšlíte, kam za zimními radovánkami? Co třeba do Jeseníků

Lyžařská sezóna je momentálně v plném proudě. Pokud jste výběr lyžařského střediska nechali na poslední chvíli, zřejmě zrovna přemýšlíte, kam vyrazit za zimními radovánkami. Ideální volbou jsou Jeseníky, které mají vskutku neobyčejné kouzlo. Spousta turistů se vrací do dané oblasti i v letním období. Jeseníky totiž nabízí bohaté sportovní vyžití jak v zimě, tak i v létě. V následujících řádcích vám prozradíme, kde v Jeseníkách můžete radostně lyžovat.

Karlov pod Pradědem

Jestliže tedy přemýšlíte o lyžování v Jeseníkách, co takhle Karlov pod Pradědem. Jedná se o zimní středisko, které patří mezi největší v Jeseníkách. Připraveno je zde celkem 12 kilometrů upravených sjezdovek, na nichž jezdíte pouze na jeden skipas. Tamní lanovky a vleky dokážou za hodinu přepravit až 12 tisíc osob, což je opravdu úctyhodný výkon.

Těšit se můžete nejen na jednoduché sjezdovky, jež jsou vhodné pro začátečníky, ale také na náročné tratě pro opravdové profesionály. Samozřejmostí je i možnost večerního lyžování, neboť některé sjezdovky jsou osvětlené.

Sjezdové lyžování

Kde se ubytovat?

Sehnat ubytování na horách je občas nadlidský výkon. Většina hotelů a penzionů je rezervovaná už několik měsíců dopředu. Volné kapacity má ještě hotel Kamzík, jenž stojí v Karlově pod Pradědem. Poskytuje stoprocentní relax, přičemž se maximálně uvolníte v hotelové vířivce, sauně i bazénu. Pobyt na čerstvém vzduchu prospěje celé vaší rodině. Hotel Kamzík vás v neposlední řadě potěší příznivými cenami, za které dostanete kvalitní služby.

Součástí ubytovacího zařízení je i restaurace, a tak nemusíte na snídani chodit nikam daleko. Hotel má k dispozici ještě bar, připojení k Wi-Fi a spoustu dalších služeb. Poskytne vám také tipy na výlet, když zrovna nebudete chtít lyžovat či snowboardovat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno