Proč se tahat s krosnou, když můžete mít brašnu na kole i řídítkách?

Cestování na kole je oblíbené nejen u cyklistů podnikajících jednodenní výpravy. Populární jsou i víkendové nebo dokonce týdenní cyklojízdy. Výjimkou nejsou ani jezdci, kteří na kole podnikají dobrodružné výpravy do zahraničí, jezdí se do Rumunska, na Slovensko, do Slovinska a nezřídka se setkáme s jedinci, již podnikají několikaměsíční cesty do Asie a kolem světa.

Brašna na řídítka pro nenáročné cyklistické výpravy

Pro ty z vás, kdo se toužíte jen porozhlédnout po České republice s možností přespání v zajištěném hotýlku, ubytovně nebo přírodním kempu, bude zcela postačující brašna na řídítka. Dobrodruzi, již touží na svých cyklotoulkách přespávat v divočině, pod širákem, anebo být zcela nezávislí na „mastňáckém“ ubytování, by si do brašny na kolo měli přibalit i kvalitní spací pytel nebo případně celtu, potřebné oblečení a možná i nějakou tu hygienu.

Brašna na řidítka

Nezatracujte ani pouzdro na telefon pro nutná spojení s kolegy či organizátory závodu

K nezbytné výbavě cyklistů, kteří absolvují skupinový závod a musejí být ve spojení s kolegy i organizátory na trase, jsou dobrými pomůckami pouzdra na telefon. To neslouží pro zatelefonování manželce, ale je praktickou pomůckou, jíž je třeba mít po ruce v případech nouze nebo nutné navigace. Navíc chrání mobilní telefon.

Potřebná cyklistická výstroj pro sváteční jezdce

Ale abychom nezatracovali obyčejné cyklisty, již netouží po měření sil se zdatnými sportovci, jen si přejí parádně se projet, je takové pouzdro na telefon praktickým pomocníkem v případě, že se nechtějí zatěžovat s maličkostmi jako náhradním oblečením či batohem plným zásob potravin. Ať už toužíte po pořádné, několikadenní cyklojízdě, jedete na cyklistický trek, závod, anebo jste svátečním cyklistou, bez řádného vybavení pro konkrétní zážitky na bicyklu se neobejdete.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno