Rychlobruslení, basketball, házená – i o tom píše Erasport.cz

Také máte pocit, že je fotbalu, hokeji a možná ještě několika dalším vyvoleným sportům věnovaná až moc velká pozornost?

Máte v oblibě i jiné zajímavé sporty a bohužel se o nich nikde nic nedozvídáte? Pokud ano, pak tu pro Vás máme relativně nové a tak trochu jiné zpravodajství, kde i malý sport může být velký: Erasport.cz – všechny sporty na jediném místě!

Sportovní zpravodajský server Erasport.cz vznikl v polovině června roku 2010 a v tuto chvíli jej čte už přes 40 000 unikátních čtenářů měsíčně! Jako nikdo jiný se věnuje například atletice, motoristickým sportům, golfu nebo tenisu. Výjimkou však ale nejsou ani takové sporty jako florbal, volejbal, krasobruslení nebo korfbal. Přesvědčte se sami! Níže Vám shrnujeme důležité události uplynulých dnů.

Aktuální události uplynulých dní…

V pondělí 14. března se na závěr sezony uskutečnila tisková konference rychlobruslařek Martiny Sáblíkové a Karolíny Erbanové a jejich trenéra Petra Nováka, podle kterého to pro obě sportovkyně měla být odpočinková sezóna. Obě jeho svěřenkyně však vybojovaly dohromady více jak deset medailí na vrcholných akcích, a tak o pojmu odpočinková sezóna nechtějí ani slyšet! Jak uplynulé měsíce všichni zmínění hodnotí, se můžete dočíst na Erasport.cz v kategorii zimních sportů v sekci rychlobruslení.

V minulých dnech se dále odehrály například další zápasy první basketbalové ligy. Víkendové zápasy play off měly senzační průběh. První dva týmy základní části, Chomutov a Jindřichův Hradec, překvapivě prohrály. K postupu do semifinále je v tuto chvíli nejblíže Hradec Králové. Šestý tým základní části vede nad Sokolem pražským 2:0 na zápasy. Třetí utkání jsou na programu ve středu 16. 3. 2011!

Ve světě házené i nadále pokračují Challenge Cup nebo domácí soutěž ženské házenkářské interligy. Zároveň jsou již známy první týmy, které si zahrají mistrovství Evropy v roce 2012. Maďarsko s Chorvatskem jsou prvními postupujícími z kvalifikace. Na šampionátu tak doplní pořádající Srbsko a obhájce titulu z Francie, o zbylých dvanáct míst na turnaji svedou týmy poslední boje na počátku června.

To vše a ještě mnoho dalšího se dozvíte na stránkách sportovního zpravodajství Erasport.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno