Sháníte funkční termoprádlo? Vsaďte na Merino!

Každý rekreační i profesionální sportovec dobře ví, že základem podávání skvělých výsledků je pravidelný trénink. Není to ale vše. Při sportu je také důležité – cítit se pohodlně. Právě to vám může zaručit termoprádlo z jedinečného materiálu jménem Merino.

Merino je absolutní špička!

Dnešní trh s termoprádlem nabízí mnohé. Při výběru termoprádla je proto nutné trochu přemýšlet a vsadit na osvědčenou kvalitu. Mnoho značek totiž nabízí termoprádlo, které vlastně vůbec nefunguje. Pokud chcete skutečnou kvalitu a tak i pohodu při sportu, mělo by vás zajímat oblečení z materiálu Merino. Jedná se totiž o 100% přírodní materiál – velmi jemná ovčí vlna, který přináší zajímavé vlastnosti.

Proč nosit termoprádlo?

Termoprádlo z materiálu Merino je skvělé svými vysokými termoregulačními vlastnostmi. Prádlo z tohoto materiálu účinně odvádí veškerou vlhkost, takže budete neustále v suchu. Pomáhá také udržovat stálou teplotu a v zimě i příjemně hřeje. Testy bylo dokonce prokázáno, že ani po dvoutýdenním nošení nebo po mnohonásobném a opakovaném propocení oblečení z vlny Merino nezapáchá, což je jeho velké plus. Tento materiál je nemačkavý, takže bude neustále vypadat skvěle. Merino je navíc materiál, který je vhodný i pro alergiky a dokonce odolává vysokým teplotám i otevřenému ohni.

Jaké vybrat?

Funkční prádlo se hodí zejména pro zimní měsíce – ocení ho hlavně vášniví lyžaři, kteří tráví celé dny na sjezdovce, běžkaři ale i ti, kdo si rádi užívají dlouhé zimní procházky. V zimě byste měli na sebe obléci termotriko – a to nejlépe s dlouhým rukávem a termospodky. Hodit se jistě bude i termomikina, kterou můžete nosit celoročně. Pokud chcete kvalitní termoprádlo z materiálu Merino, měli byste se zajímat o slovenskou značku Zajo. Ta totiž nabízí kvalitu za rozumnou cenu…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno