Vyberte si ty správné kalhoty na jógu

Jóga je stále oblíbenější pohybovou aktivitou, která protahuje svaly i uvolňuje mysl a učí nás správně dýchat. Při józe by se člověk měl cítit především dobře. Proto je nutné mít pohodlné oblečení. Pořiďte si proto speciální kalhoty na jógu.

Kalhoty na jógu

Jógu můžete cvičit v různém oblečení. Důležité je, aby bylo pohodlné. Pokud však chcete, aby splňovalo stoprocentně tuto vlastnost a navíc se ještě perfektně hodily právě na cvičení jógy, pořiďte si speciální oblečení určené přímo na tuto pohybovou aktivitu. Žádoucí je především pro ty, kteří se józe chtějí skutečně věnovat.

A jak tedy vybrat kalhoty na jógu? Upřednostňujte přírodní, lehké látky, které minimalizují pocení. Vhodná je bio bavlna. Vyhněte se funkčnímu prádlu, i když pro mnohé pohybové aktivity je neocenitelným společníkem, pro účely jógy se nehodí.

Střih a velikost kalhot na jógu vyberte tak, aby se vám dobře cvičilo a abyste se cítili uvolněně. Máte-li mindráky ze své postavy, klidně si pořiďte širší kalhoty, které nebudou vaše větší partie zdůrazňovat. Dáváte-li však raději přednost legínám, klidně si je pořiďte. I ty jsou mezi příznivci jógy oblíbené.

Barvu kalhot samozřejmě vybírejte podle vašeho vkusu. Můžete si zvolit konzervativnější barvy, ale možná vás více zaujmou pestrobarevné kalhoty na jógu.

Cvičení jógy

Nezapomínejte ani na ponožky na jógu

Na trhu jsou k dostání i speciální ponožky na jógu. A v čem jsou speciální? Mají protiskluzovou vrstvu, díky které se snadněji udržíte v pozicích jógy, aniž byste se hnuli (alespoň ne kvůli klouzavému povrchu). Můžete si vybrat klasické či bezprsté ponožky na jógu.

Ponožky jsou anatomicky tvarované, hygienické a příjemně se nosí. Jsou vyráběné převážně z přírodní bavlny, akorát menší část vláken je ze speciálního materiálu zaručujícím protiskluznost.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno