Solární sprchy na chalupě nahradí koupání ve studené vodě ve vaně

Nemusí být zrovna velký pařák, abyste se na zahradě po pracovním či sportovním výkonu nemohli osprchovat v teplé vodě z venkovní sprchy. I když se vám do bazénu zrovna nechce, neboť takové horko není, přece jen byste se rádi svlažili pod vlažnou, případně horkou vodou venku. Pro takové účely byly vyrobeny solární sprchy.

Hygiena nade vše – to platí i na zahradě a v práci

Různé typologie solárních sprch dělají z tohoto příjemného výrobku osvěžující a očistný přístroj, jenž z vás nejen smyje pot po celodenní dřině, namáhavém výkonu nebo po dnu lenošení na parném slunci. Nenáročná zahradní sprcha jde umístit pohodlně někam do rohu, aby nepřekážela, nebo naopak může stát u bazénu, aby se pod ní mohl opláchnout ten, kdo se touží v bazénu smočit.

Solární sprchy na chalupě nahradí koupání ve studené vodě ve vaně

Albixon a.s. je distributorem mnoha typů sprch, které se budou esteticky i funkčně hodit jak na zahradu, na pracoviště, na menší dvorek, ale právě i ke zmíněnému bazénu. Finanční nenáročnost tvoří ze zahradních sprch výrobek, který najde uplatnění v leckteré domácnosti, na chalupě i chatě, kde není tolik možností koupat se ve vyhřáté vaně každý večer. A že ušetříte za ohřev během slunečních dnů, není třeba ani připomínat.

Solární sprcha

Hřiště, sportoviště a dětské koutky si zaslouží svoje solární sprchy

Zásobník na vodu umístěný nejčastěji v samotném stojánku solární sprchy je průběžně sluníčkem zahříván na příjemnou teplotu. Vody může být v nádrži až čtyřicet litrů, a tak se pod sprchou můžou nejprve osprchovat méně otužilí dospělí a pak přijde řada na rozpustilé děti, kterým kapka studené vody neuškodí. Uplatnění zmíněné sprchy najdou i na sportovištích, sportovních stadionech, hřištích a dětských koutcích. Léto ještě neskončilo, podpořte hygienu dospělých a dětskou zálibu v cákání zakoupením solární sprchy.

Solární sprchy a bazénové příslušenství lze nalézt na stránkách společnosti www.albixon.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno