Americký fotbal, basketbal, karate nebo golf? Na Erasport.cz si stačí jen vybrat…

Pokud jste stále přesvědčeni o tom, že se sportovní média věnují pouze fotbalu, hokeji anebo tenisu, máme pro Vás změnu!

V červnu loňského roku byl totiž spuštěn nový sportovní zpravodajský server Erasport.cz, na němž si každý sportovní čtenář nebo fanda najde to své. Erasport.cz se věnuje i menším a ne tolik opěvovaným sportům. Přesvědčte se sami, zda Vás nezaujme například americký fotbal, basketbal, golf nebo karate…

Níže Vám shrnujeme důležité události uplynulých dnů.

Basketbal…

Poslední volné místo v semifinále play off první ligy obsadili basketbalisté Ústí nad Labem. Severočeši vyhráli v Opavě rozhodující pátý zápas a zajistili si postup mezi nejlepší čtyři družstva soutěže. V semifinále první ligy se utká Ústí s Jindřichovým Hradcem, druhou dvojici tvoří Levharti z Chomutova a Hradec Králové. Více o basketbalu a první lize čtěte v sekci basketbal.

Golf…

Závěrem minulého týdne se konala tisková konference naší nejmladší golfové profesionálky Kláry Spilkové (16) před zahájením nové sezony. Klára je historicky nejmladší dívkou, která kdy hrála v Ladies European Tour (LET). Do této prestižní série vstoupí turnajem Lalla Meryem Cup v Maroku, který bude probíhat od 31. března do 3. dubna 2011.

Další golfové články na Erasport.cz pojednávají například o šňůrách US PGA Tour a European Tour! Kdyby se o uplynulém víkendu na těchto nejprestižnějších golfových turnajích radovali z vítězství američtí golfisté, nikoho by to až tolik nepřekvapilo. Tento týden byl ale jiný. O své slovo se přihlásila země golfu zaslíbená, kolébka golfu a ráj všech golfistů. Na výsluní jsou Skotové!

Karate…

Poslední březnový víkend patřil také bojovým uměním. Například v Lovosicích se sešli karatisté z celé země, aby se zúčastnili Mistrovství České republiky v karate seniorů a masters 2011! O nejvyšší titul mezi karatisty nad osmnáct let se bojovalo v disciplinách kata i kumite. Doplňkem byla také kategorie masters žen nad 35 a mužů nad 40 let. Kompletní reportáž včetně fotogalerie najdete v podsekci bojových sportů, karate.

To vše a ještě mnoho dalšího se dozvíte na stránkách sportovního zpravodajství Erasport.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno