Sportujte bez brýlí pomocí laserové operace očí

Každý, kdo kdy dělal některý z druhů sportů ví, že brýle jsou na obtíž. Buď musíte sportovat bez nich, což v případě vyššího počtu dioptrií není tak jednoduché, jak se řekne, nebo je třeba brýlovou korekci vyměnit za oční čočky. Ne každý člověk je však snese. Proto se nabízí nechat si udělat komplexní vyšetření očí a zkonzultovat s odborníky, zda je ve vašem případě možné podstoupit laserovou operaci očí, abyste se brýlí zbavili nadobro.

Oční klinika Praha, založena MUDr. Jánem Leštákem, se specializuje na laserové operace očí a další specifické výkony, jako jsou operace na rohovce, výkony na spojivce, operace zeleného zákalu, plastiky rohovky, rekonstrukce oblasti očí a další standardní i méně běžné zákroky. Oční klinika disponuje nejmodernějším vybavením, klimatizovaným operačním sálem a špičkovým týmem lékařů. Veškeré zákroky jsou navíc prováděny ambulantně.

Operace očí pro snížení závislosti na brýlích nebo jejich úplné odstranění se na výše zmíněné oční klinice provádí nejnovější chirurgickou metodou Intracor. Spočívá v použití femtosekundového laseru, jehož výhodou je fakt, že při operaci nedochází k porušení povrchu rohovky oka. Zákrok se provádí v lokální anestezii na jednom nedominantním oku. Pokud je výsledek nedostatečný, výkon je možné provést i na druhém oku.

Pokud vás tedy laserová operace očí zaujala, neváhejte kontaktovat oční kliniku prostřednictvím webových stránek www.eyecentrum.cz a objednejte se na vstupní konzultaci. Budete-li vhodným kandidátem k výkonu, určitě budete nesmírně šťastni, jakmile se znovu vrhnete na sport a nebudete při něm muset řešit brýle či oční čočky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno