Domů Ostatní Reklamní články Tipy na zážitky pro sportovce i nesportovce

Tipy na zážitky pro sportovce i nesportovce

Sport patří k životu, alespoň pro příznivce našeho webu. Stejně tak k životu patří i zážitky. Obojí nám přináší radost, emoce a obohacuje náš život.

Spojení toho všeho nám umožňují dárky od ověřené zážitkové agentury, na jejímž e-shopu můžete pořídit dárky právě zážitkovou formou a to jak pro sportovce sportovní a adrenalinové zážitky, tak od sportovců originální dárky pro nesportovce.

Dárky pro sportovní nadšence

Sháníte dárek pro milovníky pohybu a sportovních aktivit? Pak se určitě inspirujte zážitky z kategorie zážitků Sport. Jsou zde zážitky pro milovníky vody, plachtění a pro obdivovatele Malá plachetnicekrásných jachet. Naučit se řídit jachtu je opravdový zážitek. Nechat se unášet po lipenské přehradě a vychutnávat si vítr ve vlasech a slunce nad hlavou. Jachtu si můžete půjčit i pro partu a užít si krásný den na vodě. Pro páry je připraven i víkend na jachtě, kdy budete spát přímo v kajutách lodi.

Dalším moderním a oblíbeným sportem je golf. S golfovým trenérem se seznámí účastník základy golfu během lekce pro začátečníky. Je zde možnost i lekcí pro dvě osoby najednou. Tyto lekce se pořádají v Praze, v lázeňském městě Poděbrady a v Dýšině u Plzně. Celé 2 dny golfu si mohou užít na některém z golfových víkendových pobytů. Pro pokročilé golfisty můžete koupit opravdu ojedinělý zážitek a tím je golfový pobyt v Krkonoších přímo ve 4* designovém hotelu vybudovaném s respektem k životnímu prostředí hor. Hotel stojí přímo na 18ti jamkovém hřišti. Náplní balíčku je volný vstup na green, 50 driving míčků pro každého, navíc po tréninku přijde vhod perličková aroma koupel a masáž zad a šíje. Balíček je pro dvě osoby, takže veškeré služby jsou vždy pro obě osoby. Skvěle se tam hodí jako svatební dar či dar k výročí.

Už jste někdy slyšeli o kitingu? Ano, pak víte, že jde o řízení malého padáčku, kitu neboli draka. landkitingSíla draky se pak využívá pro jízdu na prkně. Od toho je pak dovozen kite na sněhu, snowkiting nebo kite na souši, landkiting nebo i ve vodě, kiteboarding. Pro začátečníky je určen kite na zkoušku, kde se účastník naučí samostatně řídit a manipulovat s kitem, navázat ho, používat bezpečnostní systém, zvládat starty s kitem i přistání a celkové ovládání draka.

Pro sportovce jsou i další zážitky jako je squash s mistrem Janem Koukalem, skákací boty, potápění v bazénu nebo střelba z luku a kuše. Stačí kliknout a vyplnit objednávku zde. Na každý poukaz je možnost dát vlastní věnování a je uložen v pěkné a elegantní dárkové krabičce. Vše vám doručí až domů nebo do zaměstnání do druhého pracovního dne. Vyřešíte tak i dárek na poslední chvíle.

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno