Vyberte si restauraci, kde umí vařit zdravě!

Se sportem musí jít zdravá strava ruku v ruce, jinak není možné dosahovat dobrých výsledků. Jestliže cvičíte a je vám tak trochu líto, že nemůžete vyrazit do restaurace, protože ve většině z nich vaří kaloricky „nabušená“ jídla, která byste museli těžko dostávat z těla pryč, vašemu trápení je nyní konec. I vám pomůže Restu.cz.

Přehledně po celé ČR

Restu.cz je nový rezervační systém pro restaurace, jehož cílem je spojit hosty s restauracemi tak, aby byla navozena vzájemná harmonie a spokojenost. Restu.cz funguje jako obrovská databáze restaurací a jiných podniků, kde se postarají o vaše chuťové pohárky, v rámci celé České republiky. Aktuálně je do systému zapojeno 19 749 podniků a jejich počet stále roste. Na portálu má každá restaurace hodnocení. Hosté mohou hodnotit restauraci systémem 5 hvězdiček a mohou se vyjádřit ke kvalitě služeb. Zkušenosti ostatních mohou být pro každého jistým vodítkem, zda je dobrým nápadem do podniku zamířit.

Perfektní nabídka i pro sportovce

Na Restu.cz se restaurace vybírají podle různých kritérií. Je to možné podle města (např. České Budějovice restaurace aj.) i podle toho, jakou kuchyni v restauraci vaří – tedy např. indická restaurace České Budějovice. Není to ale vše. Najdete zde i kritéria, která hrají do karet všem, kdo preferují zdravou stravu. Vybírat je možné podle toho, zda v restauraci vaří vegetariánskou či raw stravu. Díky tomu si konečně užijete návštěvu restaurace bez výčitek. Mezi další možná kritéria výběru patří poloha restaurace, blízkost dětského hřiště, možnost navštívit místo s pejskem apod. S Restu.cz se zkrátka restaurace hledají snadno, rychle a k maximální spokojenosti. Snadno provedete i rezervaci. Potvrzení vám přijde do 10 minut.

Získáváte výhody

Za aktivitu jako je provedení registrace, udělení komentáře či rezervaci získáváte na Restu.cz body. Ty posléze přeměníte na voucher, kterým zaplatíte v restauraci za jídlo.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno