MS v hokeji 2016 se blíží! Kde najít kompletní info o tomto sportovním svátku?

Česká republika je považována za hokejový národ a tak je každoročně MS v hokeji jednou z nejsledovanějších událostí roku. Ani letos tomu nebude jinak, i když v zámoří se ještě uskuteční prestižní Světový pohár. Samotný fakt, že letošní Mistrovství Světa v hokeji se koná v Rusku už napovídá, že pro českého diváka bude ještě atraktivnější. Chcete se dozvědět veškeré informace jako první? Kde je najít?

Nehledejte po celém internetu

Informace o MS v hokeji 2016 momentálně začínají přibývat všude, kam se jen podíváme. Program bude zahájen již 6. května ve 14:15 SEČ duely Švédska proti Lotyšsku a zámořským soubojem USA proti Kanadě. Aby pikantních duelů první hrací den nebylo málo, česká reprezentace nastoupí ve večerním programu proti domácím Rusům. Zajímavější vstup do turnaje si divák asi nemohl přát. Zpět ale k samotným informacím. Těch na internetu neustále přibývá a přibývat bude. Orientovat se mezi stovkami portálů, kde je pokaždé o MS jen zmínka by bylo nepřehledné. Ideální volbou je hledat informace na specializovaném portálu.

Informace z první ruky na ms-v-hokeji.cz

Naštěstí nemusíte složitě hledat, máme pro vás tip. Specializovaným portálem na hokejové Mistrovství světa 2016 v Rusku je ms-v-hokeji.cz. Na těchto stránkách najdete již nyní kompletní program MS v hokeji 2016 s harmonogramem všech zápasů obou skupin. Letošní ročník MS je rozdělen jen do dvou skupin, kde v každé je8 týmů. Rozlosování přidělilo Českou republiku do skupiny A společně s týmy Ruska, Švédska, Švýcarska, Lotyšska, Norska, Dánska a Kazachstánu. Favorité na postup jsou jasní, ale sami jistě víte, jak se hokej v posledních letech vyrovnává a o překvapení na posledních šampionátech není nouze.

Nejen program, ale kompletní informace

Portál ms-v-hokeji.cz nabízí všechny informace o MS hokej 2016 aktuálně a to i nyní, ještě před začátkem šampionátu. Informace jsou kompletní. Můžete si přečíst, v jakých městech se bude letošní ročník hrát, zda jsou ještě na zápasy volné lístky a jak je koupit, jaké jsou výsledky v přípravných utkáních, kdo posílil český tým ze zámoří, jaký je maskot letošního ročníku a nechybí ani informace a videa z historie MS v hokeji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno