Web určený výhradně mužům

Představíme vám nový web pro muže Imuž.cz. Jeho hlavními tématy jsou sport, výživa, technika, auto moto a styl. Obsahuje spoustu článků

Na internetu je spousta magazínů pro ženy.Ale stejných magazínů pro pány je již o poznání méně. Rozhodly jsme vytvořit nový magazín pro muže , který bude informovat o sportu, zdravé výživě, ale také o technice (jako jsou mobily, kamery, foťáky atd), oblíbené téma mužů auta a motorky. Nechybí ani rubrika zaměřená na styl. Web se postupně plní informačními články.

Rady pro muže

Magazín pro muže obsahuje také spoustu informací o tom jak správně cvičit v posilovně. Jak dosáhnout v posilovně co nejlepších výslekdů. Muži, kteří poprvé přemyšlí o posilovně, tak si kladou otázku Jak zhubnout, nebo naopak jak nabrat svalovou hmotu . Podle vašeho cíle se posléze musí uspůsobit i váš trénink a hlavně strava. Výživa hraje až 70 procent vašeho úspěchu. Takže výživu doporučuji nepodceňovat.

Auta

Muži se rádi baví o autech. Mladoboleslavská škodovka připravuje nové auto s názvem Škoda jeti . Jaké auto se vám nejvíc líbí?

Budeme rádi, když návštívíte nový web Imuž.cz . Web je zatím na začátku, ale bude stále vyvíjen a doplňovan. Zatím je v začátcích. V další fáze web o mužích dopníme i o diskusní forum pro muže, kde si budou moci vyměňovat svoje názory atd.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno