VEKOLKASIK, to je krásná a elegantní cyklistika

Pouštíte se do cyklistiky? Potom byste si měli pořídit vhodné vybavení, jako je například cyklistický dres, u něhož by neměl být rozhodující pouze vzhled. Velice důležité je zaměřit se na to, aby dokázal efektivně odvádět pot od těla, a tím udržet pokožku suchou. Stejně tak by vám neměl v šatníku chybět cyklo dres do chladnějšího počasí, jenž vás ochrání před větrem. V následujících řádcích vám prozradíme, co by takový dres na kolo měl splňovat a kde ho zakoupit.

Cyklistický dres a jeho výhody

Oproti klasickému tričku má cyklo dres na kolo hned několik výhod. V první řadě se jedná o prodyšné cyklo oblečení, které udržuje tělo v suchu. Vyrobený je zpravidla z rychleschnoucích materiálů. V zadní části je dres prodloužený, aby chránil vaše záda. Zpravidla se na této prodloužené části nachází malá kapsička, kam si můžete dát doklady, případně menší svačinku. Stejně tak takovému dresu nechybí bezpečnostní reflexní prvky pro lepší viditelnost na vozovce.

Dres s krátkým rukávem

Kde koupit luxusní a výjimečné cyklistické dresy?

Jestliže hledáte vskutku kvalitní a luxusní cyklo dresy, doporučujeme zajít se podívat do útulného obchůdku VELOKLASIK nacházejícího se v Praze na ulici U domu služeb 2063/2a. Přivítá vás Patrik, cyklista tělem i duší, který má neustále úsměv na tváři. Protože se sám danému sportu věnuje, je ochoten vám poskytnou cenné a praktické rady, ať už vybíráte dámský, nebo pánský cyklistický dres na kolo.

Velmi zajímavou možností, jsou dresy s příměsí merino vlny. Oceníte je v chladnějším počasí a při více denních cyklistických výletech.

Luxusní cyklo dresy

Nadchne vás, že nabízené dresy Café du cycliste nepokulhávají ani po estetické stránce. Určují prvotřídní francouzský design v cyklistice. Jedná se o prémiové modely z vyšší cenové kategorie. Do krámku VELOKLASIK nemusíte zamířit jen kvůli tomu, abyste si něco koupili, přijďte nasát ojedinělou atmosféru. A co víc? Každý čtvrtek můžete s obchůdkem vyrazit na menší cyklo výlet.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno