Chcete si založit posilovnu? Vybavte ji těmito stroji

Pokud se věnujete pravidelnému cvičení, nicméně posilovna ve vašem městě vám nevyhovuje, protože má staré vybavení a neochotný personál, chytněte šanci za správný konec a založte si vlastní fitness centrum. V první řadě musíte sehnat vhodné prostory. Jakmile tento úkol splníte, pusťte se do nákupu vybavení a strojů.

Ideální je, pokud si najdete specialistu na výrobu posilovacích strojů hned zezačátku, tedy v okamžiku, kdy podepíšete nájemní smlouvu s majitelem volných prostor. Důvod? Výrobce posilovacích strojů je schopen vám pomoci už ve fázi architektonické studie, přičemž společně dospějete k praktické a moderní posilovně, kam se budou lidé rádi vracet. Poradí vám s umístěním sprch, recepce, ale i s výběrem vhodné podlahy.

Kdo takové služby nabízí?

Komplexní služby, co se vybavení posiloven a fitness center týče, nabízí rodinná firma Grün Sport, která na tuzemském trhu působí už od roku 1989. Zabývá se výrobou typizovaných strojů a posilovacích strojů na míru, a tak můžete mít v posilovně i takové stroje, které v žádné jiné posilovně ve městě nenajdete. Podrobné informace nejen o produktech jako takových, ale také o službách a způsobu spolupráce najdete na webové stránce www.grunsport.cz.

Do posilovny

Jaké posilovací stroje budete potřebovat?

Posilovací stroje byste měli vybírat podle toho, na jakou cílovou skupinu se zaměříte. Záleží na tom, zda se jedná o fitness centrum výhradně pro ženy, nebo o posilovnu pro profesionální sportovce. Ovšem existují stroje, které by měly být základem každé posilovny. Právě mezi takové stroje patří leg press, posilovací lavice, předkopávání a zakopávání, svodidla, stacionární a cyclingová kola, cardio stroje, různé typy posilovacích věží, butterfly či delt deck stroj, benchpress a ještě olympijské tyče, nakládací kotouče a jednoručky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno