Co byste měli vědět, ještě než si koupíte vířivku…

Pořídit si vířivku (nebo chcete-li přesněji vířivou vanu) není úplně lehké rozhodnutí. V současné době je možné vybírat z mnoha různých typů vířivek. Volba vířivky se také podřizuje tomu, pro jaké účely ji chcete (komerční nebo domácí využití) a kam jí hodláte umístit.

Mít doma vlastní vířivku přináší hned několik výhod. Domácí vířivky se mohou stát efektivním místem relaxace pro celou rodinu a pokud ve vodě nepotřebujte plavat, hravě nahradí i bazén. Moderní domácí vířivky překvapují svými funkcemi. Mohou mít i několik různých trysek pro efektivní masáž, led osvětlení pro případ, že vířivku používáte v noci, zabudované reproduktory či různé vychytávky jako je vodopád či fontána.

Nad místem přemýšlejte

Pokud si chcete koupit vířivku, uvažujte nad tím, kde ji budete mít. Existují venkovní vířivky i vířivky vhodné do interiéru. Venkovní vířivky mohou být nadzemní nebo zabudované do země. V druhém případě je nutná terénní úprava, takže se investice může i trochu prodražit. Okolo nadzemní vířivky je nutné udělat kvalitní podlahu nejlépe s protiskluzovou úpravou. Venkovní vířivku můžete umístit kamkoliv na zahradu nebo i na terasu. Musíte ale k ní zajistit bezpečný přívod vody, elektřiny i odpadu. Z těchto důvodů je možná pořízení si interiérové vířivky snadnější, ovšem nikoliv lepší. To už záleží jen na vás.

I pro komerční využití

Interiérové vířivky jsou často limitovány místem, takže budete muset sáhnout po menších provedeních například pro dvě až tři osoby. Neplatí to ale pro komerční vířivky. Ty by naopak měly být co možná největší. Proto je nutné počítat i s větší investicí. Komerční vířivky by měly mít co možná nejvíce funkcí, aby se k vám vaši klienti vraceli. Pro komerční využití jsou nejvhodnější vířivky pro více osob nebo naopak vířivka pouze pro dvě osoby, pokud chcete klientům nabídnout romantickou relaxaci ve dvou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno