Co na bolavé klouby

Bolestivé klouby to není nic, co bychom si přáli. Bolest klubů je totiž velice nepříjemná a většinou dlouhotrvající. Může mít mnoho příčin. Bolestivé klouby mohou být projev nemoci nebo mohou bolet kvůli přílišné námaze nebo naopak neaktivitě. V každém případě je nutné bolest kloubů řešit, poradíme vám, jak ji mírnit a efektivně se jí zbavit.

Mast jako správná volba při nemoci i námaze

Nezáleží na tom, jestli vaši bolest způsobuje nemoc nebo vás klouby bolí, protože jste to například přehnali se sportem. Pokud vás bolest kloubů trápí, můžou vám od ní pomoci speciální masti. Dobrou volbou jsou Koňské masti. Jedná se o švýcarskou značku přípravků, které přinášejí rychlou úlevu. Použít můžete koňskou mast hřejivou nebo chladící. Koňské masti obsahují unikátní kombinaci bylin a díky tomu přinášejí rychlou úlevu od bolesti. Stačí je natřít na postižené místo a úleva se dostaví téměř okamžitě. Koňské masti pomáhají mírnit i bolesti namožených svalů.

COLAFIT pro výživu

Dobrým pomocníkem může být i doplněk stravy COLAFIT. Tento přípravek totiž obsahuje

krystalický kolagen – látku, která je pro zdraví kloubů a především kloubní chrupavky nezbytná. Díky vysokému obsahu kolagenu může přípravek COLAFIT při pravidelném užívání velmi výrazně pomoci. Nahrazuje totiž ztrátu kolagenu, která může být způsobena nadměrným namáháním a nedostatečnou výživou kloubů. Tento přípravek má i pozitivní vliv na pleť – tu vyživuje a omlazuje a zvyšuje také kvalitu vlasů a nehtů.

Proenzi pomáhá díky kombinaci tří látek

Bolestivost kloubů pomáhají efektivně odstraňovat také přípravky značky Proenzi. Zajímavá je především Proenzi kloubní výživa v podobě tabletek. Tabletky totiž obsahují jedinečnou kombinaci tří účinných látek – je to glukosamin, chondroitin a Unique MSM. Díky tomuto obsahu má Proenzi velmi dobrý vliv na strukturu všech kloubů a zároveň podporuje mechanické a elastické vlastnosti kloubní chrupavky. Pokud máte s bolestí kloubů problémy, začněte je řešit co nejdříve, tyto přípravky vám pomohou…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno