Cvičení na velkém míči

Cvičení na velkém miči má spousta lidí spojeno pouze jako, že je to cvičení pro těhotné, ale není tomu tak. Cvičení n a velkém míči vám může pomoci oživat váš dosavadní trénink v posilovně. Cvičení na velkém míči se stává stále oblíbenějším a je stále častěji vidět v různých fitnesscentrech.

K cvičení na velkém míči je nejdůležitější samotný velkým míč. Koupě velkého míče neníCvičení na velkém míči žádná velká investice. Cena velkém míče se pohybuje v rozmezí několika stokorun. Ze začátku bude lepší když vám s cvičením na velkém míči pomůžete nějaký zkušený trenér. Sice to bude něco stát, ale počateční investice do osobního trenéra se vám v budoucnu určitě vrátí. Kdybyste se učily cviky sami hrozí, že se cviky naučíte špatně a chyby se poté už složitě odstraňují.

Cvičení na velkém míči – cviky na břicho

Pokud chcete mít na břiše 6 vyrýsovaných buchtiček musíte zvolit správné cviky na břicho. Při cvičení na velkém míči je dobré používat tyto cviky na břicho uvedené ve videu.

Cvičení na velkém míči – zpevňovačky

V dalším videu si můžete prohlédnout cviky na velkém mičí, kteřé jsou zaměřené komlexně na celé tělo. Při jejich cvičení rozvíjíte celé tělo. Tyto cviky jsou vhodné především pro začátečníky s cvičením na velkém míči.

Cvičení na velkém míči – záda, ramena

V dnešní sedavé době bolí záda skoro každého. Udává se, že alespoň jednou v životě bolí záda 90 procent populace. Vhodnými cviky na záda můžete těmto problemům se zády učinně předcházet. Na videu dále uvidíte cviky na ramena a paže (triceps + biceps).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno