Cviky na míči

Připravily jsme pro vás výběr videí, kde naleznete nejlepší cviky na míči. Cviky na velkém gymnastickém míči vám mohou pomoci zpestřit váš dosavadní trénink v posilovně či doma.

Abyste vůbec mohli provádět cvičení na míči a dělat vybrané cviky na míči. Potřebujete sportovní oblečení, ale takové aby vám při cvičení nepřekáželo. Budete potřebovat také velký gymnastický míč, položka na cvičení, stačí obyčejná kalimatka. Cvičit na míči můžete buď doma, nebo pod odborným vedením ve fitness centru, to je dobré zvláště na začátku vašeho cvičení.

Cviky na míči – cviky na břicho

Video je zaměřeno výhradně na cviky na břicho, jedná se vždy o cviky na velkém míči. Před samotným cvičením na míči se vždy zahřejte !  Postup jednotlivých cviků na břicho je vysvětlen ve videu. Cviky na míči provádějte vždy korektně!

 Cviky na míči – cviky na celé tělo

Další video o cvicích na míči si ukážeme komlexní cviky, které dokážou procvičit celé vaše tělo. Tyto cviky na míči ti pomůži zpevnit celé tělo. Vždy na konci cvičení na míči zařaďtě krátké protažení, aby se tělo protáhlo. Při cvicích je důležité neprohýbat se v bedrech !

 Cviky na míči – cviky na ramena, paže, záda

Další sada cviků jsou cviky na míči zaměřená ramenní svaly, zádové svalstvo, pažní svaly ( biceps + triceps) . Zvláště důležité jsou cviky na záda, která nám při správném provedení cviků, mohou pomáhat v boji proti bolesti zad. Skvělé také působí jako prevence proto bolesti zad. Tyto vybrané cviky na míči jsou již trošku těžší, ale vysvětlení cviků ve videu je myslím jasné. Jednotlivé cviky ve videu opakujte 16 x krát. Když provádíte cviky na míči, tak nikdy nezapomínejte dýchat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno