Flyboarding a svatba? Jak to jde dohromady?

Co víte o flyboardingu? Flyboarding se řadí do kategorie adrenalinových sportů, které úzce souvisí s vodou. Poprvé s touto zábavou přišel Francouz Franky Zapata v roce 2011. Po představení flyboardingu se z něj stal hit.

Jaký je tedy jeho základní princip? Při flyboardingu budete potřebovat tzv. flyboard, pomocí kterého se můžete prohánět až deset metr nad vodní hladinou a to pomocí vodních trysek. Při správné instruktáži a s kvalitní výstrojí je tento druh zábavy naprosto bezpečný. Flyboarding se stal jedničkou mezi adrenalinovými sporty a nyní si jej mohou vyzkoušet adrenalinoví nadšenci i v České republice.

Jestliže právě hledáte originální svatební dar, jste na správné adrese. Darujte snoubencům originální poukaz na flyboarding! Při flyboardingu si novomanželé užijí spoustu zábavy. Váš svatební dar bude netradiční a jedinečný. Rozhodně tedy nezapadne v kupě jiných nudných dárků. Flyboarding můžete vyzkoušet také sami. Při koupi poukazu pro sebe, přátele i vaše známé vyberete typ poukazu podle lokality, kde by se měl flyboarding konat. Na výběr je hned několik míst – brněnská Dalešická přehrada, Měchenice u Prahy nebo Pišťanské jezero na Litoměřicku. Dále se již nemusíte o nic starat. Firma vám zajistí vše potřebné od výstroje, instruktora až po speciální neoprenové oblečení.

Chcete se o flyboardingu dozvědět ještě více? Prohlédnout si fotografie a videa? V tom případě navštivte internetovou adresu www.firmanazazitky.cz/flyboarding, kde se dozvíte vše, co potřebujete. Zde si můžete flyboarding také rovnou objednat. Celý proces objednávky je velice snadný. Tento web provozuje společnost Allegria – firma na zážitky. Specializuje se na prodej a zprostředkování netradičních aktivit a zážitků. Například nabídka adrenalinových sportů je velice široká – kromě flyboardingu zde najdete také bungee jumping, tandemový seskok padákem, jízdu Hummerem atd.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno