Hokejportal.cz – internetový portál pro všechny fandy hokeje

Máte rádi nejrychlejší kolektivní sport světa, tedy hokej? Chcete být v hokejovém světě neustále v obraze, ať už se jedná o naší Extraligu, ruskou ligu nebo zámořskou NHL? Proč navštěvovat sportovní portály, kde je hokeji věnováno jen minimum místa? Hokejportal.cz je internetový portál, zaměřený přímo a jen na hokej a komplexní nabídku aktuálních informací a zajímavostí o tomto sportu a jeho hvězdách.

Hlavní zaměření na českou Extraligu

Českého fanouška logicky nejvíce zajímá dění na českých kluzištích. Proto je česká hokejová extraliga nejvíce zastoupenou kategorií na tomto specializovaném portálu. Dozvědět se můžete aktuální tabulky, stavy jednotlivých zápasů, zajímavosti o hráčích a klubech a nechybí ani velká spousta zákulisních informací. Každý fanoušek může rovněž rozkliknout ikonu svého oblíbeného tuzemského klubu a dozvědět se jen aktuální informace o konkrétním mužstvu. A na své si přijdou i fanoušci prvoligových mužstev, protože kategorie 1. Ligy je také součástí nabídky.

 Hokej
Nechybí ani další evropské a světové ligy

Z dalších světových lig, které mají přímo svou ikonu na hlavní stránce, nesmí samozřejmě chybět nejslavnější a nejlepší hokejová liga na světě – kanadskoamerická NHL. Ta je samozřejmě následována ruskou KHL, kde v současné době působí velké množství skvělých českých hráčů. Nechybí ani rakouská liga EBEL, kde působí český tým Orli Znojmo. Informace je možné najít též o finské, švédské, slovenské nebo německé lize a dalších světových ligách.

Nechybí ani komplexní informace o blížícím se MS

Protože se také stále více blíží MS v hokeji 2015, nesmí na specializovaném hokejovém portálu samozřejmě chybět ani detailní informace o této akci. A protože je letošní MS pořádané Českou republikou, zájem u tuzemských fanoušků je mnohem větší. Této kategorii je tedy věnována velmi vysoká pozornost.

Tipy na hokej

Zajímavá je také rubrika, která se zaměřuje na zveřejňování tipů na hokej. Ať už se jedná o Český hokej, KHL, NHL či evropské ligy v ledním hokeji. Informace o obou týmech, postavení v tabulce a další důležité informace. Rubrika je pravidelně aktualizovaná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno