Jak na břicho?

Kdo by netoužil mít pěkně vypracované břicho bez špeků ať se může chlubit před ženskou nebo naopak, ať žena skvěle vypadá v plavkách? Nebudeme si nic nalhávat, ale špek na břiše rozhodně nevypadá hezky. Malý špíček určitě nikomu nevadí, ale pneumatika se líbí málokomu. Tak začněte s tím něco dělat.

Za štíhlým břichem stojí buď geny, nebo dřina v posilce a omezování v jídle. Každý nemá ty správné geny, tak je nutné přistoupit k té druhé možnosti. Tuku na břiše se nezbavíte za měsíc nebo dva, ale bude to chtít spíše celkovou změnu vašeho stravování a hlavně zapojení cvičení. Tak, jak to vždy bývá, bez práce nic nejde.

Na správnou stravu nezapomínejte

Pokud máte na břiše nebo i někde jinde na těle hmatatelné špeky, potřebujete celkově zhubnout. Je blbost trápit se neustálým cvičením a posilováním břicha, protože tuků se tak v žádném případě nezbavíte. Měli byste se začít pravidelně a vyváženě stravovat, jíst dostatek bílkovin a odstranit ze stravy laskominy a pochutiny. O celkovém hubnutí se dočtete zde nebo kdekoliv jinde na netu.

Nezaměřujte se jen na břicho

Dále přichází na řadu pravidelné cvičení. Cvičit byste měli nejlépe každý druhý den. Pokud ale chcete mít ploché břicho, tak se netrapte hodinovým cvičením břicha, protože si akorát uškodíte a břicho nezhubnete. Raději se vrhněte na posilování celého těla, aerobní trénink a břichu se věnujte jen 8 – 12 minut. Více informací najdete na hubnutibricha.cz.

Mezi oblíbené cviky břicho patří klasické sklapovačky, lehy-sedy, zvedání pánve, šlapání na kole vleže nebo cvičení na posilovacích strojích v posilovně. Dobré je cviky střídat, postupně navyšovat počet opakování, aby si tělo na daný pohyb nezvyklo. Mnoho lidí má skvělé výsledky i s pilates, kalanetikou a dalším podobným cvičením.

Cesta za štíhlým břichem je velmi dlouhá a někdy i složitá. Nesmíte se vzdávat, ale naopak mějte silnou vůli a běžte za svým vysněným cílem. Uvidíte, že to půjde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno