Jak rychle zhubnout do šatů?

Pokud máte problém vejít se do šatů, poradím Vám, jak můžete v krátkém časovém horizontu vypadat perfektně.

Určitě se někdy i Vám stala nepříjemná situace, kdy jste potřebovali oslnit, zapůsobit, prostě vypadat dobře ve společnosti, na firemní akci či oslavě narozenin, jenže Vámi zakoupené šaty, které měli tento úspěch zaručit, prostě ne a ne obléci. Jenže co teď? Večírek je již za dva dny nebo dokonce zítra a nové šaty prostě zbytečně kupovat nechcete. Nevěste hlavu, nerušte akce, nyní Vám prozradím několik zaručených typů, které by Vám vysněné šaty, měly zpět obléci. Rozplánujme si nyní časově, kdy se příslušná akce koná.

Pokud se firemní akce koná přibližně za týden, je ještě dostatek času zažehnat blížící se, pohromu´.V prvním kroku vysaďte veškeré sladkosti, světlé pečivo, sladké limonády. Rozhodně se nepřejídejte večer, poslední jídlo si naservírujte nejpozději do 17. hodiny. Ráno si dopřejte jogurt, denně, prolévejte ´ tělo 2- 3 litry vody, nejlépe neperlivé. K obědu si dopřejte zeleninový salát s kouskem tmavého pečiva, odpoledne stravte s ovocem a na večeři si připravte opět ovocnou či zeleninovou bombu. Takto pozměněný jídelníček Vás během několika dnů zbaví přebytečné vody v těle a celkově se budete cítit štíhlejší a fit. Abyste efekt ještě urychlili, denně, nejlépe ráno a večer, proveďte 30- 50 sedů-lehů. Ženy, pro zpevnění hýždí, mohou cvičit lehké cviky na zadeček a stehna (stlačování lékařského balónu stehny, vtahování zadečku tlakem k sobě a od sebe apod.).

V případě, že na přípravu nemáme ani týden, musíme proces shazování váhy ještě více urychlit. Tuto, rychlou ´ dietu ovšem neprovádějte kontinuálně, je určena pouze pro stav nouze. Dva až tři dny před akcí vysaďte pečivo úplně, stejně tak sušenky, cereálie apod. Musíte tento časový úsek strávit pouze na lehkých potravinách. Mohu doporučit bílé jogurty, ovoce (mimo banány, které při nadměrné konzumaci spíše organismus zatěžují a v odpoledních hodinách se velice těžko tráví), bílé maso (rybí a kuřecí- ovšem v menším množství), suchou rýži aj. Posilujte organismus zeleným čajem či čajem na hubnutí, oba důkladně pročistí organismus a zbaví jej škodlivin. V opravdu malých množstvích si dopřávejte potřebnou dávku energie. Snídejte bílý jogurt s rozinkami, během dne popíjejte zmíněný zelený čaj, k obědu si pochutnejte na menší porci suché rýže. Během odpoledne, pro zasycení, popíjejte hustý jogurtový nápoj s 0,1% tuku. Do 17. hodin večeřte už pouze zeleninu či ovoce a dochuťte jej bílým jogurtem. Pro zrychlení spalování si můžete jít, v případě volného času, zaplavat či zaběhat nebo alespoň pročistěte své tělo saunou či horkou párou. Pro větší efektivnost si ženy mohou pod šaty pořídit pevnější stahovací prádlo či korzet, který Vás zaručeně o nějaké to kilo zeštíhlí. Pozornost od většího bříška odpoutáte efektivním šálem kolem ramen, sahající právě až na úroveň břicha či vkusným bolerem.

Věřím, že pokud se chystáte na nějaký předvánoční večírek a využijete výše zmíněné rady, budete vypadat uvolněně, sebevědomě a krásně. Nezapomínejte ale, že největší krása vychází zevnitř a nejdůležitější je Vaše, pouze Vaše sebevědomí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno