Tlustá stehna: Jak získat štíhlá stehna ?

Některé ženy si stěžují, že mají tlustá stehna a chtěly by mít krásné štíhlé stehna. V článku se dozvíte co vám může pomoci v tom, aby vaše stehna byla pěkně štíhlá. Obsahuje i video se cviky na štíhlá stehna.

Za tlustná stehna může ve většině případů vaše genetika. Pokud má vaše matka také tlustá stehna, tak se jedná o genetickou záležitost. Často však není vyníkem pouze genetika, ale nedostatek pohybu a také zcela špatná strava.

Důležitá je změna stravy

Pokud chcete štíhlá stehna, tak budete muset určitě změnit vaši dosavadní stravu. Měli by jste si na jídlo udělat čas. A jíst alespoň 4x -5x denně. Základem je snídaně, oběd, večeře + menší svačinky. Svačiny jsou v podobě ovoce či zeleniny. Měli by jste se také vyhýbat jídlům s nadbytkem jednoduchých cukrů a místo nich zařaďte radši kvalitní sacharidy. Například rýže Natural, celozrnné těstoviny či celozrnné pečivo. U celozrnného pečiva si dejte pozor, aby jste kupovali opravdu celozrné pečivo a né pouze bílé pečivo obarvené karamelem. Určitě si projděte článek zdravá výživa jídelníček.

Cvičení a pohyb pro štíhlá stehna

Důležité je také se začít pravidelně hýbat a sportovat. Ideální je kombinovat cvičení a aerobní aktivity. Mezi aerobní aktivity se řadí třeba běh, jízda na kole, jízda na kolečkových bruslích či plavání.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno