Kde najdete všechny sporty na jediném místě?

Fotbal, hokej. Fotbal, hokej. Také máte pocit, že je těmto dvěma sportům věnovaná až moc velká pozornost? Máte v oblibě i jiné zajímavé sporty a bohužel se o nich nikde nic nedozvídáte?

Pak tu pro Vás máme relativně nové a tak trochu jiné zpravodajství, kde i malý sport může být velký: Erasport.cz – všechny sporty na jediném místě!

Sportovní zpravodajský server Erasport.cz vznikl v polovině června loňského roku a v tuto chvíli jej čte už přes 40 000 unikátních čtenářů měsíčně! Jako nikdo jiný se věnuje například atletice, motoristickým sportům, golfu nebo tenisu. Výjimkou však ale nejsou ani takové sporty jako florbal, volejbal, krasobruslení nebo korfbal. Přesvědčte se sami! Níže Vám shrnujeme nejdůležitější události uplynulých dnů.

Od minulého pátku jste na našich stránkách mohli sledovat například on-line zpravodajství z Halového mistrovství Evropy v atletice, které probíhalo v Paříži. Z výpravy si naši reprezentanti nakonec odvezli čtyři medaile. Ze zlaté se radovali překážkář Petr Svoboda a běžkyně Denisa Rosolová, stříbrnou si  přivezl výškař Jaroslav Bába a bronz vybojoval sedmibojař Roman Šebrle.

Tentýž den odstartoval v ostravské ČEZ Aréně tenisový Davis Cup. Česká republika se utkala s Kazachstánem. Jan Hájek v prvním duelu bohužel podlehl Andreji Golubjovi, Tomáš Berdych ale následně vyrovnal, když porazil Michaila Kukuškina. Druhý bod pro Česko pak získal Lukáš Dlouhý. Poslední den v pořadí již stého Davisova poháru však Kazachům podlehli jak Tomáš Berdych, tak Jan Hájek a pohár skončil 2:3.

V uplynulých dnech také pokračoval Světový šampionát v rallye, a to svým  druhým dílem v Mexiku, kde dominoval Citroën. Mexická rallye se opět ukázala jako nesmírně náročná pro všechny posádky, i přesto si z Mexika odvezl náš Martin Prokop skvělé druhé místo, přičemž do poslední chvíle neměl zaručenou účast kvůli zdravotním problémům svého spolujezdce Jana Tománka.

To vše a ještě mnoho dalšího se dozvíte na stránkách Erasport.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno