Kustovnice čínská – denní dávka

Kustovnice čínská je rostlinou, jejíž popularita má vzrůstající charakter. Stále více lidí propadá blahodárným účinkům samotných bobulí, které posilňují tělo ve všech ohledech. Mnohdy se lze setkat také s názvem Goji.

V první řadě je nutné zmínit, že kustovnice čínská je přírodním produktem. Žádná chemie a podobné preparáty, jež jsou vyráběny nadnárodními farmaceutickými společnostmi. Máte tak jistotu, že z dlouhodobě prokazatelných zdrojů dopřáváte svému tělu to nejlepší.

Kustovnice čínská a její forma

Nežli přistoupíme k samotnému dávkování, je třeba si uvědomit, v jaké konzistenci budete Goji užívat. Sehnat ji lze totiž v několika formách.

·         Čerstvě natrhané bobule

·         Usušené bobule

·         Rozemleté bobule ve formě prášku

·         Goji, jako zpracovaná tableta

Nejideálnější cestou jsou samozřejmě první dva zmiňované případy. Pakliže si ji však sami nepěstujete, budete ji čerstvou shánět pouze stěží. Ideální je proto varianta za B, tedy v podobě sušených bobulí.

Denní dávková kustovnice čínské

Na počátku je třeba stanovit, jaké porce jsou vhodné pro děti. Kustovnice čínská – denní dávkování v této situaci nabývá maximálně jedné hrsti plodů na celý den, a to jen v případě ratolestí starších deseti let, protože u nich nehrozí možnost nebezpečného vdechnutí a dušení.

Dospělý člověk si může denní dávkování kustovnice čínské navýšit, a to dvojnásobně. U obou modelů jde o individuální dávky, které jsou mnohdy odlišné i v závislosti na hmotnosti jedince nebo celkovém příjmu stravy.

Pozor na velké množství

Pakliže to s denními porcemi Goji přeženete, čekají vás zažívací obtíže. V opačné situaci se můžete těšit velice pevnému zdraví. Kustovnice čínská působí na celý organismus a postará se o to, že vaše tělo bude odolné vůči nejrůznějším nákazám.

Kustovnice čínská – denní dávkování udělá vaší fyzické schránce dobře.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno