Lyžařská sezona se blíží! Stále více lyžařů si lyže půjčuje!

Lyžování je v České republice velmi populárním druhem zimního rekreačního sportu, zejména to sjezdové. Lyžařů je u nás až překvapivě hodně a to i přesto, že nemáme žádné velehory, jako například naši sousedé na Slovensku nebo v Rakousku. I když lyžařů stále přibývá, v posledních letech se stalo trendem, že oblíbené je půjčení lyží, namísto jejich nákupu. Proč jsou v posledních letech půjčovny tak žádané

Nákup lyží je velkou investicí

Jako ve většině případů, i zde jsou jedním z hlavních důvodů finance. Nákup kvalitních lyží a lyžařských bot je investicí desítek tisíc korun. Ne každý je ochoten investovat do lyží tak vysokou částku. U levnějších druhů hrozí jejich rychlé opotřebení, poškození nebo nepohodlná jízda. Půjčovny lyží nabízí lyže ve vysoké kvalitě jen za několik set korun denně. Také se starají o jejich komplexní a odborný servis, který vás nic nestojí.

Nevíte, jak bude

Bohužel v našich klimatických podmínkách nejde předem říci, že bude takové počasí, aby se dalo lyžovat každý den 3 měsíce v kuse. Po tropickém létě může přijít také extrémně teplá zima, kdy budou vhodné podmínky na lyžování na tuzemských horách třeba jen 3 týdny. V takovém případě se nevyplatí, aby vám ve sklepě zbytečně ležel set lyží za 20 000 Kč, ale kdykoliv pojedete na hory, tak si lyže v potřebné kvalitě prostě vypůjčíte. Půjčovny lyží si pro své zákazníky připravují i bonusové a věrnostní programy.

Lyžování

Nenechávejte půjčení až na svah

Mějte na paměti, že službu půjčení lyží současné době vyhledává stále větší procento lyžařů. Nespoléhejte na to, že v areálu, kam jedete lyžovat, budou mít dostatek lyží k zapůjčení i bez předchozího objednání. V dnešní době již existuje například půjčovna lyží na internetu, kde si můžete objednat zapůjčení lyží na libovolný termín. Sami si vyberete druh lyží nebo snowboard, od kdy do kdy chcete zapůjčit a pak si lyže stačí jen vyzvednout nebo nechat dovézt a vyrazit. Seřízení a servis můžete mít zdarma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno