Lyže Fischer – technologie a inovace

Lyže Fischer patří mezi nejoblíbenější značku lyží na trhu a to jak mezi profesionálními, tak i mezi amatérskými lyžaři. Touto pozicí se mohou pochlubit již několik let. Je to především díky jejich pokročilým technologiím a inovacím. Jestliže i vy jste milovníkem fischerek, nebo uvažujete o jejich pořízení, je dobré mít přehled o aktuální nabídce na trhu.

Značka Fischer vyrábí mnoho modelů lyží pro sjezdové lyžování, velmi široká je i nabídka běžek. Snaží se tak pokrýt potřeby co nejširšího spektra zákazníků. Pokud se tedy rozhodnete lyže této značky pořídit, je dobré podívat se na nabídku všech lyží na trhu a vybrat si tak takový model, který bude přesně vyhovovat vašim potřebám, lyžařským dovednostem a silovým dispozicím. Jaký model se hodí právě k vám, je možno posoudit také podle zkušeností „normálních“ lyžařů. Ačkoliv recenze na lyže Fischer jsou zpravidla vynikající, může se stát, že ne všechny modely budou vhodné právě pro vás. Naštěstí, díky širokému výběru máte mnoho možností, které lyže zvolit. Zkušenosti ostatních lyžařů vám mohou pomoci zjistit, zda je vaše rozhodnutí správné. Potom už jen zbývá otestovat lyže na vlastní kůži, což někteří prodejci nabízejí ještě před samotnou koupí.

O tom, že značka dbá na kvalitu a výkon svých produktů, se můžete přesvědčit i podle testů lyží Fischer. Moderní technologie a inovace, které firma vkládá do vývoje nových produktů, ji drží mezi špičkou. Fischer byl jednou z prvních firem, která přinesla tepelné tvarování skeletu s názvem Technologie Fischer Vacuum Fit, což umožňuje úpravu lyžařských bot dle individuálního tvaru chodidla. V lyžích je technologickou lahůdkou nová top kolekce s názvem The Curv. Lyže z této kolekce pomáhali vyvíjet lyžaři ze světového poháru (Hans Knauss, Mike von Grüningen a Kristian Ghedina), spolu s trojitým poloměrem krojení využívají například karbonová vlákna, což z nich dělá velmi sportovní a při tom dobře ovladatelné lyžařské náčiní.

Ať už hledáte lyže pro klasické, či běžecké lyžování, u Fischeru byste měli najít vhodný model.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno