Milujete snowboarding? Užijte si ho trochu jinak

Boom snowboardingu stále trvá, a tak mnozí lyžaři vyměnili svá dvě prkna za jedno jediné, na kterém se oddávají skvělé jízdě po svazích našich i zahraničních hor. Nyní však na trh přichází skvělá novinka, která se nazývá Dual snowboard a rozhodně posune hranice tohoto sportu ještě o něco dále. Mnozí ho nazývají jako revoluci v oblasti zimních sportů, jelikož tento produkt je naprostým unikátem, který v sobě dokáže kombinovat jízdní styl snowboarderů, a volné nohy pro pohyb.

Jak vlastně Dual snowboard vypadá?

Pokud vás zajímá, jak tato technologická a ve světě velmi oblíbená novinka vypadá, představte si místo jednoho dlouhého snowboardu pouze dva malé, z nichž každý je určený pouze pro jednu nohu. Zatímco podobný princip využívají například lyže typu Big foot, u Dual board máte své nohy stále v postavení, jako na běžném snowboardovém prkně. Pouze s nimi můžete nezávisle hýbat. Samozřejmostí je stejný styl jízdy, a tak můžete bez obav vyzkoušet freeride, skoky, nebo i jibování ve snowparku. To vše vám tato novinka umožní.
Dual snowboard

Žádné zvláštní vybavení není potřeba

Další velkou výhodou, kterou tato novinka přináší, je dostupnost a jednoduchost. Plně vám postačí běžné snowboardové vázání i vaše standardní boty. Vázání stačí namontovat na Dual snowboard, připnout botu, a můžete vyrazit na vaši první jízdu. Nejenom že vás překvapí snazší ovladatelnost, ale docílíte i mnohem rychlejších jízd. K tomu všemu jistě zvládnete i větší množství i náročnějších triků. Navíc výrazněji posílíte své svaly a zlepšíte svou kondici. I proto může být Dual Board také skvělým doplňkem pro všechny snowboardery, kteří si chtějí nejenom užít zcela nové zábavy, ale zároveň chtějí posílit své nohy. Ty se ostatně dají posílit i mnoha jinými způsoby. Ukázkou jsou třeba skákací boty, na kterých lze předvést také širokou škálu triků, a oslnit tak své okolí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno