Nejlepší investice je do zdraví! Naberte síly ve vlastním domácím wellness centru!

Děláte pro své zdraví a pro svou tělesnou kondici skutečně maximum? Máte upravený jídelníček přesně podle toho, co vaše tělo nejvíce potřebuje, pravidelně posilujete a máte naplánované tréninkové jednotky pro zvýšení fyzické kondice i nabrání svalové hmoty? To vše je správné, ale myslete také na to, že tělo potřebuje pravidelně relaxovat, odpočívat a nabírat novou energii. Ve sportovním plánu by měl být i plán odpočinku. Mezi nejlepší druhy regenerace patří wellness pobyty. Udělejte si vlastní wellness centrum třeba u vás doma!

Nemusíte mít drahou výbavu za statisíce

Ta nejlepší wellness centra u nás mají špičkovou výbavu za miliony korun. Všude je vidět přepych a komfort. Vlastní wellness ale nemusí být ani statisícovou investicí. Stačí vybírat a nakupovat chytře. Klidně může stačit jen vířivka. Pokud bude dostatečně kvalitní a odolná.

Proč právě vířivka?

Vířivka je pro regeneraci lidského těla ideálním vybavením domácího wellness. Proč? Hned z několika důvodů. Potřebujete především, aby se svaly co nejrychleji a nejvíce uvolnily. V teplé vodě se svaly uvolňují velmi dobře. Pro lepší a rychlejší regeneraci je dobré, když se svaly ještě namasírují a více se uvolní. A o to se starají právě vzduchové systémy ve vířivkách. I samotný pobyt ve vířivkách je pro lidské tělo terapií – hydroterapií. K lepšímu uvolnění svalů slouží také sauny. I ty si můžete v současnosti pořídit také do domácností nebo na zahradu!

Jak poznat kvalitu?

Stejně jako u většiny produktů na trhu, i vířivky mají rozdílnou kvalitu. Musíte na ně hledět podle dvou základních kritérií. Prvním kritériem je kvalita vnější konstrukce. Vířivka musí být odolná proti opotřebení, proražení, stárnutí, působení UV záření a dalších vnějších vlivů, aby vám vydržela dlouhodobě bez poruch. Druhým kritériem je rozmístění masážních vzduchových ventilů. U některých modelů vířivek jsou do konstrukce udělané díry zcela bez rozmyslu, kterými proudí vzduch. Ti nejlepší výrobci si na rozmístění ventilů dávají záležet více. Ventily jsou rozmístěny tak, aby dokonale pomáhaly uvolňovat svaly s potřebnou intenzitou a na potřebném místě. Mezi vysoce propracované druhy se řadí například vířivky Jacuzzi. Prohlédněte si je v nabídce společnosti Albixon a.s.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno