Nenechte si ujít žádný zápas fotbalové HET ligy. Stačí si zapnout Čt4 online!

Letošní ročník nejvyšší české fotbalové soutěže slibuje velmi napínavé souboje. Přední týmy nakupovaly velké množství zahraničních posil, které je mají dovést až na vrchol. Kdo letos nad hlavu zvedne pohár pro vítěze HET ligy? Nechcete si nechat ujít žádný zápas, žádný sestřih ani žádné zajímavosti? Jediné, co k tomu potřebujete, je přístup na internet. Čt4 online totiž každý ze zápasů, který vysílá živě, také nabízí zdarma živě ke zhlédnutí online.

Plzeň, Sparta nebo obhájí titul Slavia?

Na pozici letošního vítěze si brousí zuby hlavně 3 týmy. Prvním je obhájce titulu pražská Slavia. Ta si přivedla do kádru zkušené zahraniční posily, jenž jí mají pomoci upevnit pozici české jedničky. Trenér Šilhavý si ale nechává jádro týmu podobné jako vloni, včetně kanonýra Škody. To Sparta nenechala na své soupisce doslova kámen na kameni. V létě přivedla 11 nových posil, většinou zahraničních hráčů. Jádro kádru nezůstalo stejné. I trenér je nový. Ital Stramaccioni chce vybudovat zcela novou Spartu. Viktoria Plzeň se chce vrátit do pohody, ve které vládla české lize. Do kádru se vrátil úspěšný trenér Pavel Vrba, který chce vybudovat podobné jádro kádru, jenž ještě před pár lety dominantně vládlo lize. Opět se sázkou na rychlé protiútoky po stranách.

Čt4 online nabízí více, než jen zápasy

Česká televize redakce sportu je považována za jeden z nejpropracovanějších a nejkvalitnějších sportovních kanálů i v evropském měřítku. Důslednost, se kterou vyvíjí nové pořady a zlepšují ty stávající, je maximální. Je to vidět i na televizních fotbalových utkáních. Ve studiu před zápasem nechybí kromě moderátora ani zkušení hostě z fotbalového světa. Komentář přímo na stadionu zajišťuje s komentátorem i fotbalový expert. Kromě samotných zápasů vysílá Čt4 online také speciální pořady Studio Fotbal – Dobráno, také můžete zhlédnout online.

 

Vše je zdarma

Zatímco některé další televizní sportovní kanály nabízí možnost sledování zápasů na internetu za poplatek, Čt4 je a bude zdarma. Navíc zápas nebudou rušit žádné reklamy.
Fotbal

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno