Popis cvičení s Jillian v češtině

Jillian Michaels je uznávanou odbornicí na fitness, zdravou výživu  a hubnutí Její videa pro domácí cvičení se po úspěchu v USA rozšířila do celého světa a vzbudila nadšený ohlas lidí, kteří díky nim konečně dosáhli své vysněné postavy.

Cvičení s Jillian mají jednu obrovskou výhodu – nenudí. Energická trenérka dokáže svým entuziasmem nabudit a ze svých diváků dostat maximum. Právě proto mají její videa takový ohlas – dokáží člověka zvednout z gauče a pomoct mu udělat ten první krok, ke kterému se tak dlouho odhodlává, ale nechce se mu.

30 day shred

I když má Jillian na svém kontě několik různých DVD programů pro domácí cvičení, jeden z nich vyčnívá. 30 day shred je z celé její produkce vůbec nejúspěšnějším. Je to patrně dáno jeho kvalitním zpracováním, zábavností, časovou nenáročností a samozřejmě, co je nejdůležitější – účinností. Ačkoliv jsou DVD  cvičení s Jillian spíše doménou ženského publika, nic nebrání ani mužům, aby i oni dali této trenérce šanci. Zacvičí si navíc začátečníci i pokročilí. Právě z tohoto důvodu totiž kromě Jillian ve videu přecvičují i její dvě pomocnice, jedna lehčí sestavu pro naprosté nováčky a druhá pro pokročilé cvičence.

Filosofií programu je cvičit s co největší efektivitou v co nejkratším čase. Proto je celé cvičení koncipováno tak, aby se zapojovalo celé tělo a co nejvíce svalových skupin. Tato myšlenka však není žádným objevením Ameriky, na podobném principu fungují i tréninky postavené na systémech HIIT nebo tabata a mnoho dalších. Jillian tomu však dokáže propůjčit kouzlo své osobnosti a nudné cvičení proměnit v zábavu.

Program trvá přesně 30 dní a skládá se ze tří částí – levelů. Každý level trvá 10 dní a 1 tréninková jednotka zahrnuje zahřátí, protažení a 20 minutové cvičení. každý level tvoří tři části – silový trénink, kardio trénink a cviky na posílení břicha.V každém tréninku jsou zahrnuty cviky ze všech tří skupin, přičemž se neustále střídají, aby si vždy svaly odpočly, než budou vystaveny další námaze. Klasický kruhový trénink, díky němuž můžete odcvičit pekelně rychle a efektivně.

Ke cvičení nepotřebujete extra drahé náčiní. V pohodě si vystačíte s pohodlným sportovním oblečením, cvičit můžete v botách i bez bot – je to na vás, menší činky a měkkou podložku na zem.

Cvičení s Jillian v češtině

Pro české zájemce o cvičení s Jillian je tu špatná zpráva. Jak 30 day shred, tak i její další DVD jsou k dostání pouze v angličtině. I když však angličtinou nevládnete, nevěšte hlavu. Cvičení jsou lehce pochopitelná a dá se říci, že vám nic důležitého neunikne, budete-li předcvičovatelky dobře sledovat a cviky správně napodobovat. Jediné o co přijdete, budou peprné hlášky Jillian, kterými vás během cvičení tlačí k vyšším výkonům.

Jaké lze očekávat výsledky?

Největší šok asi zažijí lidé, kteří předtím nikdy pořádně nesportovali. Ti se mohou těšit při zdravé stravě na značný úbytek váhy. Sportovněji založení lidé si pak odnesou lepší formu, vytvarovanější a pevnější postavu a lepší kondici. Pokud tomu přizpůsobí i svůj jídelníček, mohou s Jillian skvěle vyrýsovat i ty zbytky tukových zásob, co ještě zůstaly.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno