Pořiďte si módní dámské plavky

 Máte už plavky pro tuto sezónu, nebo jste si je ještě nestihla koupit? Napravte to. Ze široké nabídky módních plavek si určitě vyberete, ať už máte jakýkoliv vkus i jakoukoliv postavu.
Výběr plavek

Móda každou sezónu přináší nové trendy a výjimkou nejsou ani plavky. My se zaměříme na dámské dvoudílné plavky a dámské jednodílné plavky. Jestli si budete vybírat z jedné nebo druhé skupiny, je jen na vás. Když si dobře vyberete, budete mít módní plavky, ať už preferujete jakýkoliv střih.

Dívky a ženy si při výběru rozhodují podle svého vkusu a důležitou roli samozřejmě hraje i postava. Nemusíte se však obávat, že když máte nějaký ten kilogram navíc, nemohla byste si vybrat módní plavky. Pro tyto účely se hodí právě jednodílné plavky a nedostatky postavy schováte v pareo šátku, v plavkách s nohavičkou a „špíčky“ schováte i v tankinách. Možností máte dostatek.

Módní plavky v roce 2014

Chcete, aby vaše plavky odpovídaly módním trendům pro rok 2014? Oblíbené jsou letos především exotické motivy. Nic tedy nezkazíte, vyberete-li si plavky, které budou hrát různými barvami.

Nelíbí se vám divoké plavky, nebo cítíte, že to není zrovna váš styl? A co takhle pořídit si dámské plavky ve stylu retro, především plavky s puntíky „letí“ a sluší většině dívek a žen.

Pokud však nechcete příliš upozorňovat na svou postavu, klidně si kupte jednobarevné plavky. Jsou slušivé a z módy nevyjdou snad nikdy.

A jaký střih plavek zvolit? Stálicí v módním světě jsou bikiny. Jsou sexy a štíhlým dívkám nádherně padnou. Máte-li opravdu pěknou postavu, vynikne i v mankinách.

Pokud byste však raději skryla bříško, volte tankiny. Dělají-li vám pro změnu starosti partie stehen, skryjte je v plavkách s nohavičkou.

Plavky nemusí znamenat stres

Mnohé dívky či ženy mají mindráky ze své postavy, a proto nemají ani chuť vybrat si nové dámské plavky. Patříte mezi ně? Nevyhýbejte se jejich koupi. Nemá cenu se schovávat pod oblečení, když je pěkné počasí a jste u vody. Místo toho si vyberte plavky, které střihem i barvou vaší postavě zalichotí. Z velké nabídky plavek si vybere každá žena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno