Posilování doma

I posilování doma vám může pomoci vytvarovat postavu. Posilování doma vám ušetří nejen čas, ale peníze za vstupy do posilovny. Můžete si také cvičit kdy chcete a nemusíte se ohlížet na provozní dobu.

Dřív nebyly žádné komerční posilovny a když někdo chtěl cvičit tak musel posilování provádět doma. V dnešní době je posilovna téměř na každém rohu a tak posilování doma již není tak oblíbené. Přesto si ale posilování doma najde dost přiznivců. Mezi hlavní výhody patří, že ušetříte za posilovnu a můžete si jít chodit, kdy chcete vy a né kdy má posilovna otevřeno.

Posilování doma s činkami

Na posilování jsou nejvíce efektivní základní cviky. Na základní cviky vám postačí velká činka, lavička a dostek závaží. Na začátku to tedy bude trošku větší investice, ale taková investice se určitě vyplatí. Investice do zdraví je to nejlepší kam můžete své peníze investovat. Posilování doma s činkami je však spíše pro lidi, kteří již ví jak provádět jednotlivé cviky. Pokud jste začátečníci tak si radši na začátku najměte osobního trenéra nebo si kupte literaturu a techniku cviků si pečlivě nastudujte. Špatně prováděné cviků mohou způsobit ve finále víc škody jak užitku.

Posilování doma s vahou vlastního těla

Někdo preferují cvičení jen s vahou vlastního těla. Ten nebude mít náklady žádné, ale provedení cviků technicky správně je opět důležité. Jaké cviky na posilování doma můžete provádět se můžete inspiravat ve videích:

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno