Problémy s klouby se nevyhýbají ani vašim pejskům

Problémy s klouby, jejich citlivostí, bolestmi, artrózou, jsou nepříjemné pro každého z nás. Kdo již zažil potíže s hybností kloubů, jistě ví, o jak nepříjemnou skutečnost se jedná. Bolest omezuje i při běžných činnostech a dokonce i při spánku. A netýkají se jen lidí. I vaši domácí mazlíčci mohou trpět problémy s klouby. Nejčastěji se projevují u pejsků.

Stejně jako u člověka mohou pomoci správné živiny a vitamíny

Je zapotřebí postupovat stejně, jako u člověka. Tedy podpořit klouby, správně je vyživovat a dodávat jim potřebné vitamíny a minerály, které zvýší jejich odolnost a uleví od bolesti. Stejně jako u člověka mohou pomoci při řešení problému minerály ve formě kloubní výživy. Proč podávat psovi kloubní výživu? Pokud byste nechali problémy pokračovat bez povšimnutí, může se stav vašeho pejska horšit a pak by byl nevyhnutelný lékařský zákrok ve formě operace.

Jakou výživu podávat?

Pro psy je velmi důležité, aby kloubní výživa byla komplexní. Ne všechny typy výživy a doplňků stravy jsou vhodné pro všechny psy. Nezáleží ani tak na plemeni, jako spíše na velikosti psů. Správná kloubní výživa pro psy by měla obsahovat chondroprotektiva a bioaktivní látky. Nejčastěji je nabízena ve formě tablet, které se pejskům přimíchají do jídla. Odborný návod je vždy detailně popsán u samotných doplňků psí stravy.

Kde takovou výživu najít?

Abyste svému pejskovi dopřáli kvalitní výživu pro klouby, nemusíte chodit ke svému veterináři ani do speciálních chovatelských potřeb. Drtivá většina chovatelských potřeb těmito produkty ani nedisponuje. Vše můžete vyřešit a objednat třeba z pohodlí svého obývacího pokoje. Stačí navštívit správného prodejce, objednat správný druh výživy a nechat si jej doručit. Mezi specializované e-shopy s chovatelskými potřebami, které disponují i kloubní výživou pro pejsky, patří například Infopes.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno