Prodej horských kol v Praze

Kolo už dávno není pouze dopravní prostředek na rychlejší pohyb po městě či po vesnici. Z cyklistiky se stal vrcholový sport i adrenalinová záležitost.

Také prostředkem k rekreaci jej můžeme směle nazvat – takové projížďky po zcela rovném povrchu okolo věhlasných holandských větrných mlýnů jistě působí relaxačně jak na duši, tak i do jisté míry na tělo. Toto může být skvělý tip na rodinnou dovolenou – každý jedno silniční kolo, a hurá do země sýrů a mlýnů! Ovšem ne každému tato varianta zrovna „voní“. Takovými horskými koly bychom však vaše krajně adrenalinové choutky uspokojit mohli! Horské kolo se od toho silničního liší v mnoha aspektech; v dnešní době jsou na něj kladeny větší požadavky, co se týče pružení, šířky kol a podobně, ale bezpečnost je také velmi důležitá! Nejste si jisti, jestli je vaše horské kolo, které jste se rozhodli po několika letech oprášit, adekvátní pro takovou horskou cykloturistiku? Což o to, při cestě nahoru není zase až taková tragédie, když zjistíte, že něco není v pořádku; ovšem když se v šílené rychlosti řítíte z kopce dolů a užíváte si ten pocit adrenalinu v krvi a (pro někoho příjemného) strachu zároveň, a ono něco v kole povolí… Naší pýchou je testovací centrum kol Prahakde si jakýkoliv bicykl můžete nechat zkontrolovat, a popřípadě vyměnit vadné součástky či cyklistické oblečení.

Ovšem nejen servis jízdních kol nabízí tato pražská firma Dawe-sport. Zaprvé, jejich sortiment vždy koresponduje s ročním obdobím – rozhodnete-li se je navštívit v zimě, najdete zde lyže, snowboardy a veškeré příslušné vybavení; v létě jsou to zase kola. Co se týče prodeje kol v Praze, nabízíme vám horská kola renomovaných značek (Maxbike, Trek, Leader Fox a další). Mimo to však v naší nabídce narazíte i na elektro kola! Popřípadě nemáme problém s montáží elektromotoru na vaše stávající (nemotorové) kolo. Nelíbí se vám snad žádné již sestavené kolo z našeho sortimentu? Nevadí, postavíme vám vaše vlastní podle vámi zadaných požadavků!
A kdeže najdete tuto flexibilní soukromou firmu, která na tomto trhu působí již dvacátým rokem? Fyzicky v Praze 10, virtuálně na www.dawe-sport.cz, kde si předem můžete prohlédnout produkty či nabízené služby.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno