Relaxujte každý večer ve vlastní vířivce

Každý sportovec, trenér či lékař vám potvrdí, že na namožené a natažené svaly je nejlepší masáž nebo dlouhá horká koupel. Co byste řekli třeba hodince ve vířivce? Se sklenkou dobrého vína v ruce a s pár přáteli po boku. Ne, tohle není sen. Je to realita, kterou můžete poměrně snadno zažít.

Spousta lidí vnímá vířivé bazény jako příliš drahou záležitost, takže jsou pak velmi překvapení, když se dozví, kolik taková vířivka stojí. Počáteční investice je sice vyšší, nicméně počítejte s tím, že si kupujete radost na dlouhé desítky let. A provoz? Třeba u moderních amerických vířivek Softub vás náklady na energie vyjdou měsíčně cca na 350 Kč.

Zapomeňte na staré nešikovné vířivky, přichází Softub

V minulosti jste si mohli pořídit vířivku buď nafukovací, nebo skeletovou. Ta první je sice levná, ale působí dost amatérsky a nehezky. Ta druhá je lepší variantou, nicméně cena vás nepotěší a nadšení nebudete ani z náročné instalace. Právě proto přišly vířivé bazény Softub. Jsou lehké, takže je můžete i přenášet, a zároveň odolné. Vyráběné jsou v Americe, odolávají i drsnému americkému počasí, takže u nás v Česku je můžete mít venku celoročně úplně bez obav. Nebo chcete vířivku spíš v interiéru? Obě varianty jsou možné.

Vířivka fotka

Softub to vydrží

Mobilní vířivky Softub jsou vyráběny z měkké PolyBond pěny, která je velmi pohodlná a také lehká. Vířivky jsou k dispozici ve třech velikostech a ta střední váží jen 30 kg. Bez problémů ji tedy odpojíte a odkutálíte na jiné místo. Speciální pěna rovněž dobře izoluje, využívá rekuperaci tepla, a tak ušetříte na energiích při provozu. Vířivé vany Softub si zakládají na designu, proto i po několika letech vypadají stále stejně skvěle. Životnost závisí na tom, jak se o ně staráte, a kde je máte umístěné, nicméně v českých podmínkách je spousta exemplářů, které dobře slouží již více než 15 let. Přidáte se k tisícům spokojených zákazníků z celého světa, ať máte kde relaxovat po náročném tréninku?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno