Domů Ostatní Reklamní články Už jste zkusili longboarding?

Už jste zkusili longboarding?

Jste rádi v pohybu a občas zatoužíte po nějakém adrenalinu? Baví vás skateboard či snowbarding, ale rádi byste zkusili něco neotřelého? Pak se vám longboarding určitě bude zamlouvat.

O longboardingu

Longboarding je sportovní aktivitou, která se i u nás více dostává do popředí a má stále více zájemců. Z celosvětového pohledu se však nedá říci, že by byl longboarding novinkou. První „dopravní prostředek“ pro tuto aktivitu vznikl už kolem roku 1950. Vycházel z touhy příznivců skateboardingu, snowboardingu a surfingu najít další aktivitu, která by uvedené sporty nějak propojovala. A proto bylo zkonstruováno speciální „prkno“, které toto propojení umožňuje. Je jím longboard.

Longboard Tsunami Punisher 40" Drop Through

Blíže o longboardu

Longboard představuje dopravní prostředek, který vás nejen přemístí z bodu A do bodu B, ale umožní vám zároveň prožít zábavu, adrenalin a prožitek při nových kreací, které můžete na longboardu vytvářet.

Longboard vzdáleně připomíná skateboard, ale konstrukčně se liší. Rozdílná jsou především jeho kolečka. Jsou větší a měkčí než u skateboardu. Díky tomu je longboard stabilnější a lépe se na něm budete pohybovat. Díky kvalitní desce lisované z dýh je prkno pružnější. Toto vymakanější prkno také jinak reaguje na váš pohyb. Díky jeho konstrukci budete zatáčet pouhým pohybem v pase.

Longboard Tsunami Priestess 37" Drop Through

Nebaví vás mít longboard jen jako přepravní prostředek? Vyberte si některou z longboardových disciplín a věnujte se ji. Kromě základní disciplíny cruising (jízda a zatáčení) to je např. dancing, sliding, freeriding či downhill.

Vybavte se na longboarding

Zaujal vás longboarding a rádi byste se mu začali věnovat? Nejdříve si pořiďte kvalitní longboard. Vyrábí ho různé značky. Kromě toho byste se měli vybavit rukavicemi, chrániči a helmou. Chcete-li ušetřit, podívejte se akci „helma zdarma“. Získáte ji ke každému longboardu nad 3 000 Kč na uvedeném odkazu

BEZ KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno