Užijte si letošní lyžování

Zima pomalu, ale jistě klepe na dveře, a proto je na řadě důležité rozhodnutí pro mnohé lyžaře. Na jaké místo vlastně letos vyrazíte, abyste si užili správnou zimní dovolenou? Rovněž je velice důležité, abyste si vybrali spolehlivou cestovní kancelář, aby nenastaly  vážné komplikace, které by vám tento pobyt znepříjemnily.

Doporučujeme cestovní kancelář Víkend, vyjeďte s profesionály v oboru!

Tato cestovní kancelář má již dlouholeté zkušenosti s lyžařskými zájezdy. V dnešní době je pro Čechy velice atraktivní lyžování v Itálii, jelikož to není příliš vzdálená země a nabízí velice kvalitní a atraktivní sjezdovky, na kterých si zajezdí jak málo zkušení, tak i ti nejlepší lyžaři, jež mají rádi pořádnou dávku  adrenalinu.

Itálie má co nabídnout

Vyberte si například oblíbenou destinaci Passo Tonale, což je vlastně jedna ze tří částí lyžařského střediska Adamello Ski. Tato destinace je velice vhodná pro lyžaře, kteří mají rádi naprosté pohodlí, jelikož hotel je přímo u sjezdovky, tudíž nemusíte nikam dojíždět.

Pestrý výběr a nízké ceny

Dále máte na výběr z oblasti Kronplatz, která je považována za destinaci číslo 1 pro lyžování v Jižním Tyrolsku. A nakonec vám představujeme proslulou a oblíbenou lyžařskou oblast Val di Fiemme, která nabízí nespočet sjezdovek.

Nabízíme vám různé termíny odjezdu z mnoha měst a velice nízké ceny. Využijte také lákavé benefity a slevy pro každého z vás! Nedělejte chyby a zvolte si pro dovolenou opravdu spolehlivého dodavatele zimních zájezdů.

Více informací můžete zjistit na našich internetových stránkách http://www.ck-vikend.cz/

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno