Užijte si letošní zimní sezónu s ENVY!

Zima naplno ukazuje svou sílu. Pokud ji nechcete strávit v posteli s horečkami a rýmou, je nutné se proti zimně efektivně bránit. To můžete jen jedním jediným způsobem – pořídit si kvalitní zimní oblečení a to jak na běžné nošení tak i na sport. Vždy je totiž potřeba být pěkně v teplíčku. Značka oblečení ENVY přináší i mnohem více…

ENVY je ve světě sportovního oblečení poměrně mladou značkou. Vznikla nedávno – v roce 1999 díky domluvě několika extrémních sportovců, kteří chtěli na trh konečně přinést kvalitní oblečení se zajímavým designem. Jejich počin se jim více než povedl. První kolekce zimního oblečení se sloganem FRESH IDEA získala velkou popularitu nejen mezi aktivními sportovci ale napříč celou společností. Brzy spatřila světlo světa i letní kolekce sportovního oblečení a úspěch byl potvrzen. Oblečení ENVY se stalo oblíbeným v mnoha evropských zemí a není divu. Vyznačuje se totiž prvotřídní kvalitou a také zajímavým rebelským designem.

Zimní bundy bez konkurence

Velkou kapitolou značky ENVY jsou zimní bundy. ENVY připravila široký výběr střihů, druhů Pánská zimní bunda na prknovelikostí a barevných designů, ze kterých si vyberou staří i mladí. Tak například pánské bundy na snowboard. Ty jsou k dostání hned v několika trendy designech. Velmi oblíbeným modelem je Pánská snowboardová bunda ENVY z 2 vrstvého materiálu SIBERIUM® 5000, který zaručuje vysokou voděodolnost. Tato bunda je k dostání hned v několika barevných variantách a má hned několik příjemných vychytávek. Nechybí podlepené švy, větrání pod pažemi, vnitřní sundavací protisněhový pás, vnitřní manžety v rukávu proti sněhu, dále také 4 vnější kapsy a samozřejmě vnitřní kapsy. Zkrátka vše, co potřebujete.

I dámy si přijdou na své

ENVY to je samozřejmě i zimní oblečení pro dámy. I v kategorii dámského oblečení pro sport i volný čas je z čeho vybírat. Zajímavé jsou například dámské lyžařské bundy. Na vrcholu oblíbenosti se dlouho drží Dámská lyžařská bunda ENVY BALSAS CORE s trendy vzorem připomínajícím kostky. Tato bunda má sundavací vnitřní protisněhový pás, manžety v rukávech proti sněhu, nastavitelnou kapuci s vyztuženým kšiltem a potěší i 3 vnější kapsy i na MP3. Nabídka je ale mnohem širší. Užijte si zimu – s ENVY!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno