Víte, co může výrazně prospět vaší pokožce?

V dnešní době, kdy žijeme v neustálém stresu, a jsme tak vystaveni negativním vlivům civilizačních chorob, je velmi důležité, abychom výrazněji dbali o své tělo. Jeho správné fungování se totiž může projevit různě, a především potom na naší pokožce.

S tou má v posledních letech problémy stále více lidí, přitom jejich odstranění není tak složité, jak se může na první pohled zdát. Stačí jenom zvolit vhodné látky, bez kterých se lidská pokožka neobejde. Jednou z takových je i Arganový olej, který je známý sice pouze krátkou dobu, ale mnohými testy byly potvrzeny jeho skvělé pozitivní účinky.

Je to především řada vitamínů a aktivních látek

Důvodem, proč je tento olej tak doporučován je hlavně mnoho tělu prospěšných látek. Nejsou to pouze vitamíny, a to důležité A, E nebo F. Olej obsahuje také esenciální mastné kyseliny, nebo kyseliny omega 3. Zároveň dokáže skvělým způsobem hydratovat naši pokožku, což přispívá k boji proti jejímu vysoušení, které může být nejčastější příčinou vrásek, které jsou hlavně u žen velmi častým problémem. Arganový olej však má i pozitivní vliv, a to na tvorbu kolagenu a také elastinu. Navíc dokáže účinně bojovat proti nebezpečným volným radikálům, a napomáhá okysličení buněk. Ty se tak mohou rychleji tvořit, čímž se naše kůže stává mnohem zdravější.

Kvalita buněk a její struktury je důležitá

Stejně jako všude v našem těle, i v naší pokožce jsou buňky. Ty dohromady tvoří rozsáhlou strukturu, a mezi nimi samotnými se nachází mimo jiné i kyselina hyaluronová. I ta je pro perfektní vzhled a kvalitu naší kůže nezbytnou látkou. Výrazně totiž ovlivňuje nejenom její pevnost, ale také pružnost a celkovou hydrataci. V minulosti se i aktivně používala léčbě různých popálenin a problémů s nadměrně suchou kůží. Nyní si sílu těchto léčivých látek můžete vyzkoušet i vy, a to koupí vhodných produktů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno