Zařiďte si domácí posilovny i vy

Vysportovaná postava je snem každého z nás, bez pořádné dřiny to však bohužel nepůjde. Zaměřte se na svůj cíl a neváhejte si jej splnit, pak vás obklíčí štěstí ze všech stran. Pokud se nemůžete donutit navštěvovat pravidelně posilovnu, udělejte si ji u vás doma.

Cesta ke krásné postavě vede přes sport a pravidelný pohyb, tudíž je potřeba navštěvovat posilovnu s hlubokou pravidelností. Jestli víte už teď, že se do veřejné posilovny nepřinutíte jít, zařiďte si ji u vás doma. Hlavním a důležitým předpokladem je prostor.

Prostor

V případě, že bydlíte v rodinném domku, je velmi snadné se do zařizování pustit s vervou. V málo prostorném bytě je to však problém. Pokud však víte, že se vám do bytu nevejde již nic nového, zkuste se poohlédnout po veřejných prostorách v domě. Na mysli máme například kočárkárnu nebo jiné sklepní místnosti.

Věnujte pozornost cvičebním strojům

Velmi důležitý je výběr samotných cvičících strojů, berte v potaz jejich účel a význam pro vaše zdraví. Zamyslete se nad následujícími:

–         Volte raději speciální stroje, které jsou zaměřené na dané tělesné proporce.

–         Posilovna v domě vám ušetří peníze a čas, proto vybírejte stroje a další pomůcky rozumně.

V případě, že se řadíte mezi naprosté začátečníky, spolehněte se na cvičící náčiní, které vám umožní volit si  obtížnost levelu. Před samotným výběrem dbejte rad odborníků, jež dané problematice naprosto rozumí a bez menších komplikací ji zvládají. Rotopedy patří mezi standartní vybavení posilovny.

Co vám nesmí chybět: činky, běhací pásy, posilovací lavice a mnohé další.

Udělejte si z posilovny místnost, kde budete rádi a bez donucení chodit. Vymalujte si stěny vaší oblíbenou barvou.

1 komentář

  1. Hodně by mě zajímalo vybavení domácích posiloven. Výhodou je opravdu soukromí a klid doma, ale co máte za stroje?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno