Zimní dovolená V Tatrách se vyplatí!

Stačí pouze vědět, jak na to. Pokud uvažujete o zimní dovolené, ale ještě nejste úplně rozhodnuti, máme pro vás zajímavý tip. Co třeba letos vyrazit do Nízkých nebo Vysokých Tater? Dovolenou zde si můžete užít za opravdu velmi příjemné ceny. Jak na to?

Tatry a jejich sjezdovky jsou mezi Čechy stále více oblíbené a není divu. Vysoké Tatry mohou svou kvalitou směle konkurovat i těm nejlepším alpským střediskům. Ne sice svou rozlohou, ale upraveným sněhem i rozličností sjezdovek určitě ano. Tatry jsou vhodnou destinací pro zimní dovolenou pro party mladých lidí i pro rodiny s dětmi.

Kvalitní ubytování je základ

Na zimní dovolené je ze všeho nejdůležitější ubytování. To by mělo být kvalitní a současně by měla být v dosahu lyžařských středisek. Současně je také nutné, dobře se seznámit s cílovou destinací, abyste si zimní dovolenou mohli užít co možná nejvíce. Jestliže se rozhodnete právě pro Tatry, vše půjde velmi snadno. Stačí, když navštívíte specializovaný internetový portál vysoke-tatry.travel. Najdete zde totiž celou řadu potřebných informací o Vysokých i Nízkých Tatrách, které jistě oceníte mnohem více.

S příjemným bonusem 

Na portálu si také můžete velmi snadno vyhledat ubytování. Portál vysoke-tatry.travel spolupracuje hned s několika nejoblíbenějšími hotely jako je například hotel Slovan Tatranská Lomnica, hotel Hutník, Tatranské Matliare, Hotel Palace Kúpele Nový Smokovec a další. Díky jednoduchému vyhledávači zadáte pouze termín a typ ubytování a můžete se těšit na nabídku. Rezervace přes portál je rychlá – odpověď s kalkulací obdržíte obvykle do 2 hodin. Navíc máte garanci toho, že cena je stejná jako přímo u ubytovatele, ale těšit se můžete navíc i na zajímavý bonus. K rezervaci můžete dostat slevu, nebo dárek třeba v podobě DVD, slevové kupóny a další. Portál má navíc své jazykové mutace – dostupný je kromě slovenštiny i v češtině, angličtině a polštině.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno