Zvyšte díky revoluční technologii efektivitu domácího cvičení

Důkladný trénink všech tělesných partií můžete zvládnout pohodlněji a především rychleji. Nemusíte už ztrácet čas komplikovanými změnami nastavení stroje mezi jednotlivými cviky. Zcela nová posilovací věž Finnlo Bio Force umožňuje měnit zátěž snadno a zcela plynule, navíc bez nutnosti z trenažéru sesedat.

Dusík místo oceli

Místo běžných závaží vytváří Bio Force zátěž pomocí systému TNT (Total Nitrocell Technology). Jedná se o soustavu dvou pístů, které jsou plněné stlačeným dusíkem. TNT umožňuje především velmi plynule regulovat nastavení zátěže, která navíc zůstává po celou dobu vašeho tréninku stejné.

Zátěž typu Slide‘ n’Lock („posunout a zamknout“) vám umožní změnit zátěž, se kterou cvičíte, rychle a snadno. Stroj ovládáte doslova jediným úchopem a především: Při změně zátěže nemusíte sestupovat ze stroje.

7 důvodů proč mít doma věž FINNLO Bio Force

-Celé tělo procvičíte rychleji: Díky propracované technologii a revolučnímu způsobu změny zátěže jednoduchým rychlým pohybem nedochází k žádným prodlevám. Rychlejší přechod mezi cviky i různými zátěžemi ušetří váš čas, který můžete věnovat důkladnějšímu procvičení všech partií. Nebo budete mít prostě rychleji „odcvičeno“.

-Ohromující variabilita tréninku: Věž umožňuje provádět 110 různých cviků. Přesný návod na rozmanité cvičení včetně DVD je součástí dodávky.

-Přístroj se vám dokonale přizpůsobí: Sedlo můžete výškově nastavit tak, aby vám přesně vyhovovalo. Pohodlí při cvičení je otestováno, ať už máte jakoukoli postavu. Stroj pod přísným dohledem zkoušeli lidé vysocí 160 – 200 cm. Prošel na jedničku.

-Využijte široký rozsah plynule regulovatelné zátěže: Cvičte se zátěží 5 až 100 kg. Její nastavení je možné jediným úchopem. Aby byla regulace dokonale plynulá, je možné zátěž měnit po 2,5 kg.

-Absolutně bezhlučný provoz: Protože přístroj nepoužívá žádná závaží, při jeho používání nebudete nikdy nikoho rušit. Právě proto je věž Bio Force ideální do obytných prostor.

-Věž je plně mobilní: Stěhování věže Bio Force je snadné díky pojezdovým válečkům. Celková hmotnost je přitom pouhých 78 kg. Přemístění věže zvládne jediný člověk.

-Bio Force se stane ozdobou interiéru: Díky jednoduchému a módnímu designu je posilovací věž skutečně sexy.

S Bio Force do vesmíru

Stejnou špičkovou technologii používá například Evropské astronautské centrum při výcviku účastníků budoucích vesmírných misí. V podmínkách beztíže totiž není možné využívat jako odpor běžná závaží. Věž BIO Force tak může díky inovativnímu systému TNT dobře sloužit při tréninku v podmínkách beztíže. Na podobném principu fungují stávající posilovací zařízení například na mezinárodní vesmírné stanici (ISS). A jak říká diplomovaná sportovní vědkyně Nora Petersen, použití koncepce Finnlo Bio Force přímo na ISS a ve vesmíru obecně teď Evropská kosmická agentura pečlivě zvažuje.

Tip: Vyzkoušejte si unikátní věž Bio Force sami na vlastní kůži! V prodejně Fitnessland vám rádi na všechny otázky odpoví kvalifikovaní prodavači. V e-shopu prodejny naleznete nejen vež BIO Force, ale i širokou nabídku sortimentu pro domácí fitness a sportovní výživu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno