Formování postavy

Kolik starosí působí některým lidem nadměrná tělesná váha, tvrdošíjné ukládání podkožního tuku a další tělesné nedostatky.

Kolik starosí působí některým lidem nadměrná tělesná váha, tvrdošíjné ukládání podkožního tuku a další tělesné nedostatky. Přiznejte si, že právě tyto nedostatky jsou často příčinou toho, že nechodíte cvičit do kolektivu a že se stydíte jít si zaběhat nebo zaplavat na frekventovaní místa. To je ale přístup, který vám nikdy nedovolá se svojí postavou něco udělat. Chtěli byste, strašně moc byste chtěli. Než si ale představovat ty pohledy lidí, které jsou vám tak nepříjemné, to radši zůstanete doma. A vaše výčitky svědomí tam zůstanou spolu s vámi. A dost. Takhle bysme se z toho začarovaného kruhu našich předsudků nikdy nedostali.

Rozhodnutí je jen a jen na vás. Buď se sebou prostě nic dělat nebudete, budete dále pokračovat v tom životním stylu, který jste vedli doteď nebo se konečně namotivujete a uvědomíte si, že každý začátek je těžký. A kolikrát jsou naše představy tisíckrát horší než skutečnost. Však uvidíte sami, musíte to jen vyzkoušet. Velmi brzy poznáte na sobě změny. Lepší vzhled přispěje i k vaší sebedůvěře a k větší spokojenosti. Pěkná postava je podmíněna správným držením těla, které je v podstatě dáno správným rozložením jednotlivých částí těla podél vertikální osy. Správné držení těla je ovšem důležité nejen pro celkový dojem, ale hlavně pro zdraví. Jedině správné držení těla totiž umožňuje správnou polohu jednotlivých orgánů a jejich správnou funkci. Správné držení těla však musíme neustále podporovat speciálními cviky. S formováním postavy nemůžeme být nikdy hotovi. Cvičením lze postavu vždy relativně zlepšit. Tak hurááá do toho!!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno